• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Vlaky do Německa tři hodiny stály, trať na Domažlicku uzavřel padlý strom na koleje

    Železniční provoz  do Německa zastavil včera strom padlý na koleje. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Doprava na mezinárodní trati z Prahy přes Plzeň do německého Mnichova ale stála tři hodiny.

    Podle informací Našeho regionu došlo k nehodě okolo šestnácté hodiny. Lokomotiva mezinárodního vlaku najela do kmenu mezi stanicemi Česká Kubice a Domažlice.

    Jednalo se o soupravu, která jela z Německa. “ Provoz mezi stanicemi Česká Kubice a Domažlice byl na tři hodiny u nádraží Česká Kubice najel mezinárodní osobní vlak do špice padlého stromu. Bez zranění. Asi 35 osob bylo evakuováno po peronu do stanice. Na místo zamířil náhradní vlak z Německa. Rychlíky nahradily autobusy“, potvrdil krajský mluvčí hasičů Petr Poncar.

    Hasiči strom z kolejí odřezali hned po příjezdu Drážní inspekce, která o zásahu rozhodla.

    Zdroj :vz



    Nepřehlédněte