Vražda na plzeňských Borech! Pachatel zatím uniká

23.9.2022
Andrea Jančová

Během noci došlo v Plzni k vraždě. Krátce před půlnocí policisté přijali oznámení o nálezu muže bez známek života.  Podle koronera nesou stopy na jeho těle jednoznačné stopy cizího zavinění. Policie po pachateli intenzivně pátrá. Zatím není známá ani totožnost mrtvého muže. 

‚‚Včerejšího dne krátce před půlnocí jsme přijali oznámení o nálezu muže bez známek života v plzeňské městské části Bory. Při ohledání koronerem byly zjištěny na těle zemřelého muže známky cizího zavinění. Případ si tedy převzali krajští kriminalisté, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu vraždy a nařídili provedení soudní pitvy. Intenzivně pracujeme na zjištění všech okolností a vypátrání pachatele tohoto závažného činu. Totožnost oběti nám není prozatím také známa. Bližší informace z taktického hlediska, tedy s ohledem na to, aby nedošlo ke zmaření skutečností důležitých pro trestní řízení, není možné v tuto chvíli k případu poskytnout, “ dodala pro Náš region krajská policejní mluvčí Pavla Burešová.

Podle serveru Krimi-Plzeň bylo tělo oběti bylo nalezeno poblíž Fakultní nemocnice Plzeň Bory v křovinách pod Samaritskou ulicí.  Tělo zavražděného muže měli najít bezdomovci, kteří v prostoru mezi nemocnicí a Samaritskou ulicí přebývali. Vyšetřování převzali krajští kriminalisté, kteří mají na starost ty nejzávažnější trestné činy, po pachateli intenzivně pátrají.

Zdroj :vz, Policie České republiky, Krimi-Plzeň


Témata:

Nepřehlédněte