Výstavu Play it again okomentuje v karlovarské galerii Aleš Najbrt

10.8.2022
Roman Kořinek

Karlovarská galerie umění zve zítra na zajímavou komentovanou prohlídku výstavy nazvané Play it again. Průvodcem a komentátorem bude Aleš Najbrt, zakladatel Studia Najbrt, který bude mimo jiné popisovat detaily dlouholeté spolupráce s Mezinárodním filmovým festivalem.

„Návštěvníci se mohou těšit na opravdu zajímavý podvečer. Jedná se již o druhou komentovanou prohlídku a předpokládáme, že i ve čtvrtek se zájemci dozvědí spoustu informací a zajímavostí vztahujících se k vývoji grafického vizuálu MFF,“ říká Lenka Tóthová z Galerie umění Karlovy Vary.

Komentovaná prohlídka začíná v 17 hodin a průvodcem osmadvaceti let vývoje grafického vizuálu MFF bude již zmiňovaný grafický designér Aleš Najbrt. Ten také poodhalí detaily z každoroční kreativní práce na stejném tematickém základu filmového festivalu.

„Návštěvníci galerie se tak dovědí více o jeho práci, která mu skýtá velké naplnění a radost, když se mnohdy jednoduchý i vtipný nápad zhmotní na plakátech, programech, tričkách, taškách, hrnečcích a mnoha dalších propagačních předmětech provázejících každý ročník festivalu,“ dodala Lenka Tóthová.

Zdroj: vz

 Nepřehlédněte