Začalo natáčení komedie Po čem muži touží 2

13.9.2021
Redakce

Film Po čem muži touží 2, na jehož scénáři spolupracoval Rudolf Havlík s Filipem Oberfalcerem, je opět humorným pohledem na střet mužského a ženského světa a hledání jejich vzájemného porozumění, které může jednoho i druhého dovádět k šílenství. V prvním filmu se hlavní hrdina Karel Král ocitl v ženském těle. V druhém díle sledujeme ženu jménem Irena Kopáčová, která žije v jiné části města. Ve stejnou chvíli, kdy si Karel Král v prvním díle přál být ženou, ona si přeje být raději mužem. Ve volném pokračování filmové komedie sledujeme osud tohoto druhého těla. Jednoho dne se Irena probudí a ocitne se v podobné situaci jako Karel Král. Je v těle, které nenávidí, ale teď má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou. Film Po čem muži touží 2 sleduje její cestu, která se protne i s Karlem Králem. Příběh je plný komických situací a utahuje si ze stereotypů partnerských vztahů a rozdílů mezi muži a ženami.

Irena se musí o sebe postarat a není nikdo, kdo by jí zpočátku uvěřil, že je to pořád Irena. Nakonec jí podá pomocnou ruku její soused Radim, který je odjakživa do Ireny zamilovaný. Věří jí a doufá, že někde tam uvnitř toho postaršího chlapíka je jeho milovaná a on ji jen musí, jako správný princ, osvobodit. Udělat z ženy muže není snadný úkol, a tak má Radim ve výcviku pořádné obtíže.

Leoš Noha. Zdroj: Vojtěch Resler

V hlavních rolích se objeví oba hlavní představitelé z prvního filmu Jiří Langmajer a Anna Polívková. Nové role vytvoří Marek Taclík, který hraje souseda a kamaráda Radima, dále Leoš Noha, Radek Holub, Pavel Šimčík, Oskar Hes, Karel Zima či Tereza Kostková. Roli vědmy Zoltany si zopakuje Pavla Tomicová.

Bláznivá komedie Po čem muži touží 2 vzniká v produkci společnosti Fénix Film s.r.o. – Dany Volákové a Michaely Flenerové. Koproducenty jsou Cinemart a.s. – Marek Jeníček, Flamesite s.r.o. – Kamil Kožíšek, SOLID ENTERPRISE s.r.o. – Marek Veselický. Hlavním partnerem je televize Nova.

Natáčení je naplánováno do 5. října letošního roku.

S premiérou se počítá 17. 3. 2022, do kin film uvede distribuční společnost Cinemart.

PRNepřehlédněte