• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Záhadně zmizelý muž se sám přihlásil policii

    Liberecká policie ukončila pátrání po pětadvacetiletém muži, který byl několik dní nezvěstný. Muž se sám přihlásil a je v pořádku.

    Liberecká policie v pátek ukončila pátrání po pětadvacetiletém muži, kterého od začátku týdne pohřešovala jeho sestra. Muž se sám přihlásil a je v pořádku, informovala policie na sociální síti X.

    Pátrání po mladém muži s trvalým bydlištěm na Jablonecku bylo zahájeno ve středu večer, kdy jeho zmizení nahlásila sestra žijící v Liberci. Žena uvedla, že s bratrem naposledy hovořila v sobotu minulého týdne. Od pondělí byl jeho mobilní telefon nedostupný.

    Poslední známá poloha pohřešovaného muže byla v pondělí v pražské čtvrti Hlubočepy. Policie vyjádřila obavy o jeho život, což vedlo k intenzivnímu pátrání.

    Případ se nakonec vyřešil v pátek, kdy se muž sám přihlásil policii. Důvody jeho zmizení ani okolnosti jeho návratu nebyly zveřejněny. Policie pouze sdělila, že je v pořádku.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte