Žena, která byla nalezena v lese na Berounsku, se znovu pohřešuje

27.9.2022
Simona Knotková

Policisté pátrají po osmadvacetileté ženě z Prahy, která v noci na úterý odešla z bydliště svých rodičů v Dolanech nad Vltavou na Mělnicku. Trpí schizofrenií a měla by užívat léky, které však bere nepravidelně. V minulých dnech už byla pohřešovaná. Naposledy ji našli lidé ve špatném zdravotním stavu, kdy několik dní nejedla a byla podchlazená. Rodina se proto obává o její život a zdraví.

Policisté po ženě vyhlašovali pátrání také v pátek, našli ji lidé v neděli na Berounsku. Bloudící ženy si v lese všiml partnerský pár a doprovodil ji na policejní služebnu. Nyní je ale opět pohřešovaná. Podle kamerových záznamů odešla z domu rodičů v úterý ve 3:45. Na sobě měla černou pracovní bundu, tmavomodré montérkové kalhoty a oranžovou čepici. Nevzala si s sebou žádné doklady, klíče od domu ani bytu v Praze, nemá mobilní telefon ani léky, které má užívat.

„Po posledním pohřešování strávila žena několik dní v nemocnici, protože byla nalezena ve velmi špatném zdravotním stavu, kdy několik dní nejedla a byla podchlazená. Z tohoto důvodu se její rodina obává o její život a zdraví,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Policie přijme veškeré informace o hledané na telefonních číslech 974 866 400 a 602 306 515, případně na lince 158.

Zdroj: ČTKNepřehlédněte