• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Žena propadla tělesným úpravám. Lidé ji obviňují ze satanismu

  26.9.2022
  Simona Knotková

  Osmadvacetiletá Sarah Castillo, známá též jako Sarah Sabbath, je milovnicí tělesných modifikací, od tetování přes podkožní implantáty až po plastické operace. Cizí lidé si ji pletou s vyznavačkou satanismu.

  Své první tetování, jméno mladšího bratra, si Sarah pořídila ve čtrnácti. Od té doby navštěvuje tetovací salóny pravidelně a kérky pokrývají cca 85 % její kůže. Tím ale její tělesné úpravy nekončí. Žena si v minulosti také nechala zvětšit prsa, upravit nos, vytvarovat špičaté uši či zabudovat implantáty pod kůži čela. V přepočtu na naši měnu utratila za veškeré procedury už více než 385 tisíc korun. Její vzhled k sobě přitahuje zraky obdivovatelů i haterů.

  Muž chce vypadat jako ďábel. Pod kůži si nechal implantovat rohy

  „Dostávám pozitivní i negativní reakce. Někteří lidé si myslí, že jsem super cool, jiní si myslí, že jsem odporná. Nejvíce si vážím těch, kteří za mnou přicházejí a říkají mi, jak mi to sluší. Ráda poslouchám, že vypadám jako víla nebo princezna z fiktivního filmu. Beru to jako lichotku,“ vypráví žena z texaského El Pasa.

  Kritici ji oproti tomu často považují za vyznavačku satanismu, což Sarah rázně odmítá. „Nejsem satanistka ani neuctívám ďábla. Nechápu, že lidé vynášejí takové soudy jenom na základě toho, jak vypadám. Mrzí mě, že můj vzhled soudí i moji blízcí, ale na stranu druhou chápu, že každý máme odlišné uvažování. Moje máma je kupříkladu velice pobožná, takže s mým vzhledem dodnes nesouhlasí. Taky ale ví, že mám slušnou práci a jsem velmi milý člověk, takže se mě naučila přijímat,“ říká.

   

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

   

  Příspěvek sdílený Sarah Castillo (@sarahsabbath)

  Doufá, že její netradiční vzhled a odvaha vyčnívat z davu inspiruje i další jedince toužící po změně. „Chci jen, aby lidé věděli, že je v pořádku být sám sebou. Dělejte to, co vás činí šťastnými. Žijeme jen jednou. A samozřejmě buďte laskaví. Pokud vám modifikace pomáhají vyjadřovat své vlastní já, nezapomeňte si jenom pokaždé dobře zjistit, ke komu jdete. Buďte si jisti, že jste na to připraveni, protože je to zážitek, který vám změní život. Pokud chce vypadat jako já, nese to s sebou i následky,“ vzkazuje ostatním.

  Zdroj: Mirror  Nepřehlédněte