11. ročník Knihománie nabídne knižní novinky mnoha různých žánrů

1.11.2021
Redakce

Letošní jedenáctý ročník akce Knihománie ode dneška přináší 28 novinek různých žánrů od 21 nakladatelů. Akce, jejímž hlavním cílem je nabídnout čtenářům to nejlepší z podzimního knižního trhu, a také podpořit knihkupce v kamenných prodejnách, potrvá do 24. prosince v téměř 300 knihkupectvích po celé České republice.

I tentokrát jsou v nabídce zajímavé tituly různých žánrů české i světové literatury – thrillery, historické romány, životní osudy, kuchařky, populárně naučná literatura i knihy pro děti. I letos zákazníci obdrží ke každé zakoupené knize knihu 365 křížovek, osmisměrek a rébusů a u vybraných knihkupců navíc ještě poukázku v hodnotě 50 korun na další nákup.

V rámci Knihománie vychází například kniha Roberta Laceyho o britské královské rodině William a Harry: Bitva bratrů, kniha Zátopek od Jiřího Walkera Procházky a Davida Ondříčka na motivy scénáře filmu, který bude Česko reprezentovat na Oscarech. Vyjde i román Dirka Husemanna Dobrodruh z Paříže odehrávající se v Paříži roku 1851, kde píše čtyřicet zaměstnanců Alexandra Dumase pokračování Tří mušketýrů a Hraběte Monte Christa nebo box obsahující všechny tři díly Prašiny od Vojtěcha Matochy.

Přehled všech novinek a další informace se nacházejí na www.knihomanie.cz.

Zdroj: ČTKNepřehlédněte