3 tipy na luxusní bydlení v Praze

Bydlení v hlavním městě je stále oblíbenější, o čemž svědčí nejenom budování mnohých nových projektů. Spousta lidí si přeje bydlet sice ve víru velkoměsta, nicméně bez jakéhokoli zbytečně velkého ruchu. Pokud se přestěhují co některého z moderních rezidenčních domů, všechno se jim splní. Bydlení v klidných částech Prahy určitě stojí za to. Pokud aktuálně tápete a nevíte, který byt si kde vybrat, jste na správném místě. My se totiž právě v tomto článku zaměříme na 3 projekty, které svou kvalitou určitě uspokojí i požadavky velmi náročných lidí.

Gardens Butovice – pohodové bydlení v Praze 5 Jinonicích

Hledáte luxusní byty v Praze na prodej? Pak se určitě podívejte na projekt Gardens Butovice. Toto rezidenční bydlení je typické především svou skvělou polohou. Nachází se hned u Prokopského údolí nedaleko zastávky metra v Jinonicích. Do centra metropole je to odtud pouhých 15 minut! O oblíbenosti této lokality ostatně hovoří jen fakt, že tady lidé sídlili už kolem roku 2200 před naším letopočtem. Pěšky se během pár chvil dostanete i do Galerie Butovice. K dispozici jsou tady také sportoviště, základní škola a lékaři. Krásné budou i procházky do přírodního parku Prokopské údolí. Nadstandardně vybavené byty vám poskytnou maximální potřebný prostor. Už jenom pohled na budovu postavenou v souladu s okolní přírodou stojí za to.

Marina Boulevard nabízí nejen skvělé pohledy na vodní hladinu

Výbornou volbou je také Marina Boulevard v Praze 8 Libni. Tento projekt je unikátní především samotným vzhledem objektů. Komplex několika budov byl ostatně oceněn i v Best of Reality nebo CIJ Awards. Charakteristický je především unikátním pohledem přímo na hladinu vody. Nábřežní čtvrť mezi Karlínem a Libní je sama o sobě v pozitivním slova smyslu jedinečná. Vybrat si lze z malých bytů 1+kk až po luxusní prostorné penthousy. Samozřejmostí je i skvělá občanská vybavenost v okolí. Sportoviště, restaurace, divadla, školy. Nachází se tady takřka všechny instituce, které budete potřebovat. Prohlédnout si detaily můžete na Homeland.cz.

Unikátní resort Vokovice

Lokalita s velmi bohatou historií, panenskou přírodou, ale přesto na dosah centra Prahy. Přesně takto lze popsat místo, kde se nachází resort Vokovice. Projekt oceněný v rámci CIJ Awards Czech Republic 2018 nabízí skvělé bydlení v Šáreckém údolí. Komplex je složen z celkem pěti viladomů. K dispozici je 51 krásných bytů. Jedinečný resort v pražských Vokovicích je typický privátním parkem přeplněným zelení. Samozřejmostí je také 24 hodin fungující recepce. Komfort zajistí ty nejmodernější materiály použité v interiéru jednotlivých objektů. K dispozici budete mít i garáž a celý komplex je hlídán důmyslným kamerovým systémem.

PR

FOTO: Resort Vokovice

Resort Vokovice - bydleni VokoviceResort Vokovice - bydleni VokoviceResort Vokovice - bydleni Vokovice

 

Dnes, 15:39
Herci Slováckého divadla plánují vstup do distanční školní výuky. Uherskohradišťská scéna připravila akci Herec do...
Dnes, 15:35
Koňadru pozná asi každý, ale rozhodně není jediným zástupcem svého rodu, s nímž se můžeme...
Dnes, 14:51
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
Dnes, 14:51
V Jeseníkách dnes spadla lavina. Zasypala jednoho člověka, byl nalezen v bezvědomí. Na místě zasahuje...
Dnes, 13:25
Zimní grilování? To rozhodně není sci-fi. Takže nemáte-li ještě plány na víkend, pusťte se do...
Dnes, 13:20
V centru Ostravy se dnes ráno srazily dvě tramvaje. Zranilo se při tom osm lidí,...
Dnes, 12:00
Uplynul rok, co svět bojuje se zákeřnou pandemií. Přes aplikaci vakcín se ní bude potýkat...
Dnes, 11:34
Kapacita zadaných termínů pro očkování proti covidu-19 je po více než hodině vyčerpaná, je ale...
Dnes, 11:00
Senioři starší 80 let se od pátečního rána mohou registrovat k očkování proti covidu. Vykazuje...
Dnes, 06:03
Letecká policie ve třicátých letech dvacátého století ve většině zemí neexistovala. Fungovala pouze ve Velké...
Včera, 19:00
V Sendražicích na Královéhradecku hoří skladovací hala, uvnitř jsou různé materiály, včetně plastů a olejů,...
Reklama