Agresivní onanista chtěl v Praze znásilnit dívku. Pronásledoval ji až do vlaku

8.6.2021
Redakce

Na pondělí 10. května nebude hezky vzpomínat devatenáctiletá dívka, která se pro svou cestu mimo Prahu rozhodla využít jízdu vlakem. Když studentka střední školy procházela budovou železniční stanice Praha-Smíchov směrem na nástupiště, všimla si muže, který se pohyboval v její těsné blízkosti. Že to nebyla náhoda, zjistila hned jak „spolu“ dorazili na nástupiště. Muž nastoupil do odstaveného vagónu a přes okno začal před dívkou onanovat.

Záchranáři už nedokázali pomoci. V Opavě utonul jedenáctiletý chlapec

Mezitím přijel rychlík, do kterého dívka nastoupila, bohužel nastoupit stihl i dotyčný muž. V kupé ji pak našel samotnou a v obtěžování pokračoval. Uchopil ji za levé zápěstí, násilím zvedl ze sedadla a silou přitiskl na stěnu. Dál se naštěstí nedostal. Když začal vlak brzdit, v obtěžování přestal a po zastavení z něj utekl. Otřesená dívka pak celou událost nahlásila na policejní služebně.

Podle popisu je pachatel zhruba 25 let starý. Má štíhlou až vychrtlou, 170 cm vysokou postavu. Blonďaté vlasy má ostříhané nakrátko, nemá vousy. Nenosí brýle, byl oblečen do trika s krátkým rukávem, džínových kraťasů a tenisek Nike.

Zdroj: Policie ČRNepřehlédněte