Babička Libereckého kraje 2022. Začalo přihlašování do soutěže

27.6.2022
Jan Štoll

Čtvrtý ročník zábavné soutěže Babička Libereckého kraje bude 5. října 2022 od 12.00 hodin ve velkém sále libereckého Kulturního a společenského centra Lidové sady Liberec. Do soutěže už se mohou seniorky libereckého kraje hlásit. Soutěž bude spojena také s oslavou Mezinárodního dne seniorů.

„Babička Libereckého kraje je zábavná soutěž se zajímavým doprovodným programem, které se mohou zúčastnit babičky s trvalým bydlištěm v Libereckém kraji,“ říká Mirka Palečková, předsedkyně Krajské rady seniorů, která soutěž organizuje. Další podmínkou je věk od 60 let a zaslání řádně vyplněné přihlášky, jejich uzávěrka je 15. září. Přihlášku do soutěže najdou seniorky na stránkách Krajské rady seniorů Libereckého kraje.

„I v letošním ročníku se může divácky zúčastnit široká veřejnost a užít si zábavné odpoledne ve společnosti soutěžících s hudebním doprovodem,“ dodává Palečková. Vstup je zdarma, akce je určena pro širokou veřejnost a diváci nejsou omezeni věkem. Po soutěži Babička Libereckého kraje začnou na stejném místě od 16.00 hodin Oslavy Mezinárodního dne seniorů. Na ten rada seniorů připravila s hejtmanstvím pro seniory společenské odpoledne se zábavou a živou hudbou.

stoNepřehlédněte