• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Bauhaus Kids Club pro malé kutily: Vyrobte si kleště na grilování nebo korálkové šperky

  19.6.2024
  Doris Drienová
  Komerční sdělení

  Přemýšlíte, co podniknout o víkendu s dětmi? Navštivte s nimi tvořivý Kids Club, který proběhne pod taktovkou odborných center Bauhaus v sobotu 22. června. Zapojit se můžete kdykoliv od 9.00 do 15.00 hodin a vyrobte si s dětmi dřevěné grilovací kleště nebo originální náramky z korálků. Pro účast je nutné se přihlásit prostřednictvím formuláře na webových stránkách Bauhausu.

  „Kids Club je určen pro tvořivé děti, které baví cokoliv vyrábět a rozvíjet svou fantazii. Zábavným způsobem se naučí novým dovednostem a vyzkouší si práci s nářadím i různými materiály,“ vysvětluje Lucie Odehnalová ze společnosti Bauhaus. Zároveň je to skvělá příležitost potkat se s vrstevníky a kamarády v novém prostředí. „V minulosti jsme vyráběli třeba krmítko pro ptáčky nebo přání ke Dni matek,“ doplňuje Lucie Odehnalová s tím, že setkání Kids Clubu se těší velké oblibě a děti i rodiče se na ně rádi vrací opakovaně.

  Všechny potřebné nástroje a vybavení dostanete na místě zdarma a celým výrobním procesem děti provedou zkušené lektorky. Kids Club je vhodný pro děti přibližně od 4 do 12 let, ale své první výtvory si mohou za pomoci rodičů vyrobit i mladší dítka .

  Více o akci najdete ZDE.

  O společnosti

  První odborné centrum BAUHAUS bylo otevřeno na jaře roku 1960 v německém Mannheimu. Od té doby se stal BAUHAUS tradičním místem pro nákup všeho potřebného pro dílnu, dům i zahradu. Miliony zákazníků najdou pod jednou střechou 15 oddělení a díky tomu šetří nejen čas, ale i peníze a starosti spojené se sháněním všech nezbytností.

  V České republice je BAUHAUS otevřen zákazníkům již od roku 1993 a aktuálně najdete jeho prodejny v 5 městech po celé České republice. Společnost se mimo jiné angažuje v mnohých CSR aktivitách, dlouhodobě svou pomoc směřuje k dětským domovům a nadačním fondům pro děti a hendikepované, ale i nemocnicím. BAUHAUS stále více dbá na životní prostředí, a proto spolupracuje na vývoji udržitelných alternativ nabízených produktů.

  www.bauhaus.cz

  Zdroj: TZ  Nepřehlédněte