Dnešní duel s Mladou Boleslaví mohou vidět očkovaní fanoušci a ti, kdo prodělali nemoc covid-19

26.11.2021
Roman Kořinek

Pokud nejste majitelem permanentní vstupenky na zápasy HC Energie Karlovy Vary, máte dnes možná poslední šanci zajít v letošním roce do KV Arény na hokej. Vstup na další domácí utkání karlovarského celku totiž budou mít z důvodu nových vládních nařízení pouze majitelé permanentek.

„Dnešní duel s Mladou Boleslaví je ještě bez omezení, neboť nová vládní nařízení začnou platit až v 18 hodin a naše utkání začíná o půl hodiny dříve,“ upozorňuje fanoušky web karlovarských hokejistů.

Ti se zítra v KV Aréně utkají s Bruslařským klubem, který v této sezoně předvádí dobré výkony a v průběžné extraligové tabulce mu patří pátá příčka. Boleslavští mají na svém kontě přesně o deset bodů více než Energie a první letošní vzájemný duel vyhráli 3:1.

Jenže Energie v posledních duelech předvádí velmi dobré výkony. Když k tomu připočteme výhodu prostředí domácí KV Arény a zvýšené sebevědomí po výhře nad Motorem České Budějovice mohla by klidně pomýšlet na zisk všech tří bodů. To si ostatně myslí i navrátilec do sestavy Karlových Varů Jiří Černoch. „Věřím, že půjdeme zase herně i výsledkově nahoru,“ říká útočník, který byl dlouhou dobu zraněný.

Boleslav navíc prochází v posledních kolech lehkým útlumem a to samozřejmě zvyšuje bodové naděje Energie. Utkání šestadvacátého kola se hraje dnes od půl šesté večer a hráči i trenéři věří v podporu svých fanoušků. Na ně se ještě nevztahují nejnovější vládní opatření, proto se očekává zvýšený zájem o dnešní duel. Může to být totiž na dlouhou dobu poslední zápas, který diváci uvidí živě. I proto jste do KV Arény srdečně zváni.

Zdroj vz/hokejkvNepřehlédněte