Dnešní koncert Vašo Patejdla a kapely No Name, který se měl konat v Lokti, je přesunut na 24. září

3.9.2021
Roman Kořinek

„Je mi to moc líto, ale kapela No Name nemůže do Lokte přijet kvůli viróze zpěváka. Proto se rozhodla zrušit několik následujících koncertů,“ vysvětluje majitel pořádající agentury Vlny Vladimír Suchan.

Amfiteátr, který se měl dnes veřejnosti otevřít v 18 hodin, tedy zůstane prázdný. Ihned po obdržení této informace ale začal pořadatel loketského koncertu jednat a dohodl se jak s kapelou No Name, tak i druhým interpretem, kterým má být slovenský zpěvák, skladatel a muzikant Vašo Patejdl, na náhradním termínu.

„Jsem rád, že jsme našli volný termín ještě v letošním roce. Bylo nutné zjistit, zda je volný amfiteátr a zda má Vašo Patejdl volno. Nakonec vše klaplo a koncert se uskuteční 24. září na stejném místě a ve stejný čas. Vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti,“ doplňuje Vladimír Suchan, který se samozřejmě za celý pořadatelský tým fanoškům a návštěvníkům koncertu omlouvá.

„Toto se bohužel někdy stane a nikdo z nás to neovlivní. Koncert už byl odložen z loňského léta a proto mě to moc mrzí. Na druhou stranu jsme ale rychle našli další volný termín a proto věřím, že si to v pátek 24. září všichni užijeme,“ dodal pořadatel koncertu.

Zdroj: vzNepřehlédněte