Energie dnes hostí souseda z tabulky, přijíždí Verva Litvínov

5.12.2021
Roman Kořinek

Další podkrušnohorské derby bude dnes k vidění v karlovarské KV Aréně. Do ní přijede tým vedený Vladimírem Růžičkou, který má stejně extraligových bodů jako Karlovy Vary. Ty v posledním duelu neuspěly v Plzni, a proto budou chtít dnes opět naplno bodovat.

„Čeká nás další derby utkání. Určitě to bude opět velmi bojovný zápas, ve kterém bude rozhodovat to, kdo bude mít větší zodpovědnost a odvahu do osobních soubojů. Velký boj nás čeká v předbrankovém prostoru,“ říká k dnešnímu duelu asistent hlavního kouče Energie Tomáš Mariška.

Trenéři opět musejí hráče nabádat k větší disciplíně a také lepší práci obraně. V posledních dvou zápasech se totiž hráči Karlových Varů nechávali zbytečně vylučovat, což je stojí mnoho sil a soupeři se tak otvírají přesilovkové možnosti ke vstřelení branky.

„Litvínov má výborné a zkušené hráče do přesilových her, musíme být disciplinovanější, než jsme byli v posledních zápasech. Naší hru musíme maximálně zjednodušit, vycházet z dobré obrany a potom věřím, že v domácím prostředí uděláme vše, abychom získali všechny body,“ doplňuje asistent hlavního kouče.

Utkání mezi HC Energií Karlovy Vary a HC Verva Litvínova začíná v půl čtvrté odpoledne a vedení karlovarského klubu upozorňuje fanoušky, že na základě aktuálně platných vládních nařízení je omezena kapacita KV Areny na 1000 diváků.

„Na utkání tak mají umožněn vstup všichni majitelé permanentních vstupenek, reklamní partneři, kteří jsou držiteli sponzorských karet a také fanoušci, kteří si již dříve zakoupili vstupenky v předprodeji,“ uvádí klub na svém webu.

Zdroj: vz/hokejkv


Témata:

Nepřehlédněte