Gynekolog ženám tvrdil, že mají virus. Vyléčit je chtěl pohlavním stykem

26.11.2021
Simona Knotková

Italská média řeší skandál gynekologa Giovanniho Miniella z Bari, který svým pacientkám nabízel sex jako prostředek, jak se zbavit viru HPV. Pochybného léčitele nachytal televizní program.

Doktor s 40letou praxí, přezdívající si Kouzelná flétna, svým pacientkám tvrdil, že mají lidský papilomavirus (HPV), který se v některých případech může rozvinout v rakovinu. Jednou z postižených byla také třiatřicetiletá Anna Maria. Miniello jí k dosažení imunity nabízel pohlavní styk, protože byl sám proti viru očkovaný. Namísto využití nabídky šokovaná žena vyhledala televizní program Le Lene a jeho autorům se svěřila se svou zkušeností.

Šokující medicínské znásilnění! Ženu oplodnil její vlastní gynekolog

Novináři najali herečku, kterou vyslali do ordinace šedesátiletého gynekologa. Také ona se na prohlídce dozvěděla, že má pravděpodobně HPV, který by se dal vyléčit sexuálním kontaktem. Žena naoko souhlasila s lékařovou nabídkou a domluvila si s ním schůzku v hotelu. Zde polonahého doktora překvapili reportéři, kteří vstoupili do pokoje a celou scénu zaznamenali. Miniello se do kamery bránil slovy, že se jedná o výzkum, který už několika lidem pomohl.

Probíhající vyšetřování odhalilo minimálně dalších 15 žen, které měly s mužem stejnou zkušenost. „V posledních dnech jsme obdrželi několik desítek hlášení. Některé ženy se to bojí nahlásit, protože míra viktimizace v naší společnosti je vysoká,“ sdělila koordinátorka Centra pro boj proti násilí v Bari Marika Massara.

Zdroj: Daily MailNepřehlédněte