Intimní odhalení: žena s nejdelšími nehty na světě mluví o tragédii, kvůli které si je přestala stříhat

6.10.2022
Doris Drienová

Žena s nejdelšími nehty na světě, Diana Armstrong z americké Minnesoty, moc dobře ví, že život není jen procházka růžovým sadem, ale má i své velmi stinné stránky. Diana si zápis v Guinessově knize rekordů vysloužila díky neuvěřitelné délce nehtů na rukou – sečtená délka všech jejích nehtů na obou rukách je totiž ohromujících 13 metrů! Jenže cesta k Dianině světovému rekordu byla opravdu tragická.

Kouše si vaše dítě nehty, cucá vlasy? Rozeznejte včas zlozvyk od psychické poruchy

Diana si nechala nehty naposledy ostříhat v roce 1997 a říká, že v tomhle životě už si je rozhodně nikdy znovu neostříhá. Právě v onom roce se jí totiž stala strašlivá tragédie. Dianina dcera Latisha, které v té době bylo 16 let, trpěla těžkým astmatem. Jedné osudové noci se stalo to nejhorší – Latisha během astmatického záchvatu ve spánku zemřela.

Se ztrátou dcery se Diana dlouho nemohla vyrovnat, dokud nenašla velmi originální způsob – přísahala, že si už nikdy znovu nebude stříhat nehty. Byla to totiž právě její zesnulá dcera Latisha, kdo jí dělal manikúru, a Diana tak svým slibem chtěla uchovat její památku.

Dívka zemřela v bolestech, svého mladšího bratra ale zachránila!

Diana se svěřila, že kvůli svým enormně dlouhým nehtům mívá potíže i s úplně obyčejnými, každodenními činnostmi, jako je třeba zapnout si zip u bundy, dojít si na toaletu nebo sebrat ze země předměty, které jí vypadnou z rukou. Říká, že když upustí bankovky, zvednout ze země je dokáže, ale když jí upadnou mince, zůstanou tam ležet už navěky. I přesto ale svůj slib nehodlá porušit. Nyní je Diana hrdá, že se stala držitelkou světového rekordu a je přesvědčená, že i Latisha by z toho měla velkou radost.

 

Zdroj: MirrorNepřehlédněte