• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Jarní hrnčířské řemeslné trhy v Berouně pokračují již tuto sobotu a neděli

    7.7.2021

    V sobotu 10. a v neděli 11. července se můžete těšit na 2. díl Jarních hrnčířských řemeslných trhů, které se konají na Husově náměstí v Berouně. Tentokrát na téma ZVONY – ZVONKY – ZVONKOHRA. Zvonečků bude k vidění mnoho. Kovové! Keramické! Skleněné! Malé do bytů, místo zvonku na dům zvon! Zvonkohra na terasu, ale i větší zvoničky do zahrady.

    FOTO: Trhy v Berouně

    Trhy v Berouně - trhy4Trhy v Berouně - trhy2Trhy v Berouně - trhy1Trhy v Berouně - trhy3

    Opět se na vás těší 150 hrnčířů, keramiků a řemeslníků. K občerstvení bude i přes různá omezení alespoň možnost dát si kávu, nealko, vínko a drobné pochutiny, stejně jako tomu bylo při konání 1. dílu trhů v červnu.

    Na oběd vás opět zvou berounské restaurace.

    Letos se populární hrnčířské trhy musely kvůli různým omezením rozdělit na dva termíny, aby se dostalo na všechny zájemce o vystavování a také na všechny návštěvníky.

    Opět na návštěvníky čeká výběr těch nejlepších řemeslníků. Autorská keramika, porcelán, historické i současné sklo, vitráže, kameník, kartáčník, řezbář, luky, dřevěné výrobky do kuchyně, hračky, pletené košíky, textilní tvorba, kožené výrobky, tkaní, kovář, smalt, umělecký šperk, romantické nože, svíčky, mýdla aj.

    Ovšem letos bude vše bez hudebního doprovodu a dalších kulturních doprovodních akcí. Nakoupit si však budete moci bez omezení krásné ruční výrobky a to v sobotu 10. července od 8 do 18 hodin a v neděli 11. července od 9 do 17 hodin.

    Marta ŠeVac

    Zdroj: vz


    Témata:

    Nepřehlédněte