Rytíři za sebou mají první dva přípravné zápasy. Proti Litvínovu a Slavii si zahrál i Jaromír Jágr

Hokejové Kladno zahájilo ostrou přípravu před nadcházející extraligovou sezonou. V divokých přestřelkách s Litvínovem a Slavií se ukázal na ledě Jaromír Jágr i některé nové posily.

Příprava na nadcházející sezonu extraligy už je v plném proudu. Kladno už představilo několik nových tváří a i s nimi se nyní vrhlo do prvních přípravných utkáních, kterých by mělo odehrát celkem devět. S týmem se připravuje i Jaromír Jágr.

První utkání sehráli Rytíři v úterý v Litvínově proti domácí Vervě. Jako první se v zápase prosadil odchovanec Kladna ve službách Litvínova Lukáš Doudera. Kladenští hokejisté pak ale stav otočili góly Machače a nové kanadské posily O’Donnella, který tak otevřel svůj střelecký účet za Rytíře.

Do konce druhé třetiny však domácí srovnali. Ve třetí třetině pak padly na obou stranách další dvě branky a zápas šel do prodloužení. Za Kladno se trefil Redlich i Jágr. Jenže právě Jaromír Jágr se nechal v prodloužení vyloučit, čehož Litvínov využil a ve velice vyrovnaném utkání zvítězil.

Rytíři vítají další posily! Réway se pokusí restartovat kariéru a vrací se i bývalý rekordman, který kvůli Kladnu odmítl Spartu

Do druhého přátelského utkání Kladna se zapojil i Martin Réway, o něhož se v posledních dnech intenzivně zajímají média. Hodně se diskutuje o nepohodnutí se Spartou i testech na drogy. Jaromír Jágr však drží nad Réwyem ochrannou ruku a při tréninkových jednotkách i mimo ně se mu hodně věnuje.

Ve čtvrtek tak proti Slavii dokonce nastoupil slovenský útočník, který si zatím přípravu s Kladnem pochvaluje, v první lajně po boku legendárního Jágra. Ani jeden z nich si však nepřipsal kanadský bod. Naopak hodně produktivní bylo mladé bratrské trio Bláhových.

V divoké přestřelce se trefil Štěpán Bláha hned dvakrát, jednu trefu pak přidal Ondřej Bláha a o další branky se postarali Kružík, Kalaj a Hajný. Kladno nakonec zvítězilo před půldruhým tisícem fanoušků poměrem 6:4.

Po pětigólové přestřelce s Bohemians zaznamenala Příbram první ligovou výhru

Dnes, 15:26
Pravidla pro účastníky silničního provozu, tedy i pro chodce, vyplývají ze zákona č. 361/2000 Sb.,...
Dnes, 13:38
K požáru došlo v bytě v předposledním patře dvanáctiposchoďového panelového domu v noci 25. ledna.
Včera, 17:24
Most v Kladně na Sítné si vyžádal nutné opravy, do konce února bude doprava omezena...
Včera, 16:11
Školáci se svými rodiči a učiteli se zamýšleli nad tématem „Zpomal, prosím“, uvažovali tedy nad...
27.1.2020
Malí hokejisté mají nové zázemí, respektive šatny včetně toalet a sprch. Prostory jim 21. ledna...
26.1.2020
“Je sobota 18. ledna. Rock Café na Národní je plné lidí a zábava je v...
26.1.2020
Kromě zásobování už má kamionová doprava vjezd do historického města Slaný zakázán.
24.1.2020
V první třetině roku 1943 pracovala Olga Ivanovna Kamínková nejprve s partyzány jako průzkumnice a...
22.1.2020
Zaměstnanci Památníku Lidice dnes protestovali proti odchodu ředitelky Martiny Lehmannové. Lehmannová rezignovala v úterý v...
22.1.2020
Tříkrálová sbírka na pomoc potřebným začala v pondělí 6. ledna odpoledne slavnostním průvodem tří králů,...
Reklama