• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • LED pásky, možnosti využití v moderním bydlení

  3.4.2019
  Redakce

  Moderní LED osvětlení nabízí v současné době spoustu nových možností, které oživí prakticky každý interiér i exteriér. Lidé, kteří milují jednoduchý i více propracovaný design, si zákonitě musí zamilovat tuto vynikající interiérovou i exteriérovou „vychytávku“, kterou představují LED pásky, vhodné k aplikaci téměř kdekoliv.

  Jedná se o jednoduchý a také často využívaný světelný zdroj, který v závislosti na počtu LED diod a jejich světelném výkonu vytváří úžasné a okouzlující světelné efekty. Tyto doplňky navíc mile oživí vaši domácnost, a to například v ložnici, obývacím pokoji či dokonce na vaší zahradě.

  osvetleni bydleni led
  LED osvětlení
  (Ledsviti.cz)

  Na stránkách Ledsviti.cz naleznete velké množství kvalitních LED pásků, které jen čekají na to, až si za jejich pomoci dotvoříte překrásný domov.

  Led pásky v široké škále zářivých barev

  Námi nabízené LED pásky jsou výjimečné zejména v tom, že můžete vybírat z mnoha zářivých barev. Nemusíte se tak spokojit pouze s klasickou studeně bílou barvou, nýbrž můžete volit i z jiných barevných spekter.

  Různě barevné kombinace oceníte také v exteriéru, kam můžete umístit venkovní LED pásky v jakýchkoliv barvách. Toto příjemné barevné osvěžení potěší nejen vás, ale i vaše známé, kteří na vaši zahradu, terasu či balkón zavítají.

  osvetleni bydleni led 02
  LED osvětlení
  (Ledsviti.cz)

  Led pásky se dají aplikovat i na hůře přístupná místa

  Konstrukčně velmi jednoduchý princip fungování LED pásek těmto pomocníkům umožňuje se dostat i na ta hůře přístupná místa v jednotlivých místnostech. Jedná se o taková místa, kam z konstrukčních či prostorových důvodů není možné umístit jiné osvětlení. Přičemž právě na takovýchto místech vypadá osvětlení vskutku úžasně. Hovoříme v tomto případě zejména o rámech pod postelí v ložnici, volném místu za televizí či například o prostoru nad kuchyňskou linkou. Díky LED páskám tak tyto místa mohou být osvětlena, a to bez složité práce. Zejména ženy nám jistě dají za pravdu, že takový LED pásek by své využití na kuchyňské lince rozhodně našel, že ano?

  osvetleni bydleni led 03
  LED osvětlení
  (Ledsviti.cz)

  Jaká je svítivost LED pásek?

  V podstatě by se dalo říci, že svítivost LED pásek určujete sami. Jste to vy sami, kdo si vybíráte právě takové LED pásky, které vám budou vyhovovat. Do ložnice si tak jistě nezvolíte vysokou svítivost LED diod, nýbrž sáhnete po tlumenějších tónech světla a podobně. Záleží tedy vždy zejména na tom, jaké prostory budete LED páskami vybavovat.

  Pokud je budete chtít použít v exteriéru, můžete sáhnout po středně vysoké svítivosti a vyšším stupni ochrany (např. IP 65 – odolné proti vodě, dešti, sněhu), které můžete doplnit kupříkladu dalším typem světla. Pokud naopak budete LED páskami zdobit vaši ložnici či dokonce obývací pokoj, je rozumnější sáhnout po páscích s nižší svítivostí, které plní spíše než praktický účel, účel dekorativní.

  osvetleni bydleni led 04
  LED osvětlení
  (Ledsviti.cz)

  Podtrhněte přirozenou krásu svého domova

  Moderní a nevšední LED osvětlení oceníte zejména v interiéru, kterému nechybí estetičnost a moderna. LED pásky totiž dokážou oživit jakoukoliv místnost ve vašem bytě. Velmi populární jsou LED pásky do kuchyně, které plní kromě estetické funkce i funkci praktickou, dále také nabízíme LED pásky do obýváku, které si můžete umístit například za váš LCD televizor či mohou tvořit součást obývací stěny a podobně.

  Abyste ovšem nebyli ochuzeni o opravdu skvostnou symbiózu příjemných světel i v ložnici, máme pro vás aktuálně v nabídce rovněž i LED pásky do ložnice, kde si tak díky nim můžete vytvořit místo nejen k odpočinku, ale i ke kýžené romantice. Záleží tak čistě jen na vás, jaké místo pro své LED pásky ve svém obydlí zvolíte a kde vám tak budou dělat radost po opravdu úctyhodnou dobu.

  osvetleni bydleni led 05
  LED osvětlení
  (Ledsviti.cz)

  PR

     Nepřehlédněte