• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Matka šokuje svými těhotenskými fotkami: nemá vůbec žádné bříško celých 9 měsíců!

  7.12.2022
  Doris Drienová

  Matka šokovala celý svět, když zveřejnila své těhotenské fotografie: vůbec totiž neměla viditelné těhotenské bříško. Její břicho bylo celou dobu těhotenství dokonale ploché a to dokonce i týden před porodem! Jak je tento podivný úkaz vůbec možný?

  Po strašlivé nehodě je žena už 7 měsíců v kómatu, přesto porodila zdravou holčičku!

   

  Mezi nastávajícími maminkami je oblíbený trend pravidelně si fotit své pomalu rostoucí bříško a při porovnávání fotografií pořízených týden po týdnu se radovat z viditelně se blížícího příchodu potomka. Překvapivě ale ne každá maminka má takovou krásnou možnost.

  Nikki Salazar šokovala svět, když na sociální síti TikTok zveřejnila video s prezentací svých těhotenských fotografií. Měsíc po měsíci se Nikki fotila s odhaleným bříškem, které ale vůbec neukazovalo typické známky těhotenství – první týdny vypadalo jen trošku nafoukle, jako by Nikki večeřela fazolovou polévku, ale pak už se její bříško jevilo tak ploché, že by jí ho mohla závidět leckterá návštěvnice posilovny.

  Šokovaná učitelka teprve 48 hodin před porodem zjistila, že je těhotná!

   

  Jak je tohle možné? Nikkino šokující video pochopitelně rozproudilo vášnivou debatu. Někteří lidé tvrdí, že takové těhotenství je sen každé ženy: mít své vysněné děťátko a přitom se nemuset trápit s rostoucím neohrabaným břichem, praskající kůží a bolavými zády? Ano, prosím! Jiní lidé ale říkají, že je to pro ně ta nejhorší možná noční můra: vždyť takhle se může stát, že žena otěhotní a až do okamžiku porodu nemusí očekávání potomka ani tušit!

  Objevilo se dokonce pár hlasů, které Nikky obviňují, že lže. Podle nich prý přeci není možné, aby těhotenství probíhalo bez viditelných známek. Je ovšem pravdou, že takové případy nenápadného těhotenství jsou sice opravdu vzácné, ale čas od času k nim skutečně dochází. Jakkoliv překvapivě tak Nikkino ploché těhotenské bříško vypadá (což můžete sami posoudit ve videu na konci článku), můžeme jen popřát jí i jejímu děťátku hodně zdraví.

   

  @nikkisalazar_ maybe next time🥹 #pregnancy #pregnant #baby #momsoftiktok #momtok #how #foryoupage #fyp #foryou ♬ Celebrate the Good Times – Mason

  Zdroj: TikTok/@nikkisalazar_  Nepřehlédněte