Mimozemšťané existují, říká muž. Popsal záhadný zážitek z dětství

7.10.2022
Simona Knotková

Pětatřicetiletý Ben Walgate je nadšenec z anglického Maltonu, který se na svém YouTube kanále 401 Files věnuje UFO a nevysvětlitelným jevům. Inspiroval ho k tomu vlastní zážitek z dětství, během kterého se potkal s podivným stvořením.

K neobvyklému setkání došlo v době, kdy Walgateovi bylo sedm nebo osm let. Vracel se tehdy domů z táboření se skautským oddílem nedaleko vřesovišť North York Moors. Autobus zastavil a děti měly krátkou pauzu na to, aby se venku protáhly. Walgate se vydal na malou procházku po náspu, když na mýtině, cca dvacet pět metrů po své levici, něco spatřil…

Po více než 30 letech byla odhalena dosud nejlepší fotka UFO

Bylo to zelené dvounohé stvoření s malou hlavou a vytáhlými končetinami, které mohlo měřit přes metr osmdesát. Jeho chůze byla shrbená, jako by mu dělalo problémy stát na nohou. S chlapcem si vyměnil několikavteřinový pohled.

„Mělo to černé oči, kterýma to na mě zíralo. Rozhodně to nepocházelo z naší planety, vznášela se kolem toho taková zvláštní aura. Nevypadalo to jako stereotypní mimozemšťan se šedou kůží a velkýma černými očima, připomínalo to spíše ještěra. Od hlavy až k patě to bylo olivově zelené, velmi uhlazené a štíhlé, ruce tomu sahaly až po kolena. Byla to zkrátka věc z jiného světa,“ vzpomíná.

Setkání v něm tenkrát nevzbudilo žádné velké emoce a zprvu si myslel, že je to jenom nějaký vtip. Když se však vrátil do autobusu, jeho kamarádi o ničem nemluvili. On sám o svém zážitku nikomu neřekl a v průběhu let na něj dokonce zapomněl. Teprve po dvacátém roku života se mu vzpomínka prý náhle vrátila a byla tak živá, jako by se stala zrovna včera. Díky internetu se dozvěděl, že spousta lidí má podobné zkušenosti jako on.

To ale není jediný nevysvětlitelný zážitek, který má muž za sebou. Společně s bratrem jednou také vypozorovali pět oranžových světel nad Severním mořem, která náhle zmizela v moři. Hned poté oblohou proletěla stíhačka. Světla se následně opět vynořila, nikoliv však z vody, ale z malého černého mraku na obloze.

Údajný cestovatel v čase varuje: Příští rok nás navštíví mimozemšťané!

„Nic bizarnějšího jsem v životě neviděl. Ta věc podle mě musela vědět, že se blíží stíhačka. Způsob, jakým se to pohybovalo po obloze… Jako by se někdo uvnitř rozhodoval, kam letět,“ vypověděl Walgate.

Je názoru, že armáda ví mnohem víc než obyčejní lidé, podobnými úkazy se autority však odmítají zabývat. „Jenom vás posílají od jednoho člověka k druhému. Někdy vám slíbí, že se ozvou, ale nikdy to neudělají. Neustále je jen naháníte. Nikdo vás nebere vážně,“ říká.

Mohou s námi komunikovat mimozemšťané? A jak? Známe názor předního odborníka!

Do budoucna přesto hledí s optimismem. „Lidé už začínají měnit názor. Ještě před dvaceti nebo třiceti lety by se vám ostatní vysmáli, ale teď jsou tito lidé už v menšině. Vesmír je obrovský a nemůžeme v něm být jediní, to prostě nedává smysl,“ uzavírá.

Zdroj: MirrorNepřehlédněte