• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Mladá žena bez domova si chtěla přilepšit, proto „kradla“ elektřinu

  4.1.2018
  Soňa Brunnerová

  Zima je pro bezdomovce krutá. Mladá žena bez domova to vyřešila po svém a přímotop ve svém úkrytu poháněla elektřinou, kterou odebírala načerno.

  Recese, nebo vážný úmysl? Bezmála 2000 signatářů petice chce OC Letná pojmenovat podle slavného bezdomovce Jiřího Káry

  Strážníci odhalili další černý odběr elektřiny, tentokrát si žena bez domova svůj úkryt vyhřívala přímotopem. Před několika dny jsme vás informovali o důvtipném muži bez domova, který díky černému odběru z pouliční lampy sledoval televizi.

  Důvtipný bezdomovec využíval elektřinu z pouliční lampy

  Ve středu 3. prosince se pražští strážníci z desáté městské části zaměřili v rámci kontrolní akce na bezdomovce. V rámci ní navštívili také opuštěný objekt ve Vinohradech. V jedné z místností se nacházela pětadvacetiletá žena. Ta si svítila lampou a přitápěla elektrickým přímotopem.

  FOTO: Mladá žena bez domova si chtěla přilepšit, proto „kradla“ elektřinu

  Mladá žena bez domova si chtěla přilepšit, proto „kradla“ elektřinu - BezdomovkyněMladá žena bez domova si chtěla přilepšit, proto „kradla“ elektřinu - černý odběr, přímotopMladá žena bez domova si chtěla přilepšit, proto „kradla“ elektřinu - černý odběr, přímotopMladá žena bez domova si chtěla přilepšit, proto „kradla“ elektřinu - černý odběr, přímotopMladá žena bez domova si chtěla přilepšit, proto „kradla“ elektřinu - černý odběr, přímotop

  Strážníci zjistili, že tyto spotřebiče jsou napojeny na elektrické dráty, které vedly do druhé místnosti k elektrickým hodinám, ze kterých kabely vedly dále přes okno podél domu až k rozvodové skříni. Mladá bezdomovkyně strážníkům tvrdila, že přímotop a lampa nejsou její a v místnosti byly už před jejím příchodem a o nelegálním připojení nevěděla. Strážníci předali celou věc k šetření Policii ČR, protože nebylo možno posoudit výši škody.

  Stůl pro jednoho: Bezdomovci dostávají jídlo zdarma. Praha 2 tento projekt finančně podpořila  Nepřehlédněte