Muž pil a pil… a pak se probudil v rakvi!

12.8.2022
Simona Knotková

Se stěží uvěřitelným příběhem přišel na policii třicetiletý Víctor Hugo Mica Alvarez. Tvrdí, že se stal obětí náboženského rituálu, během kterého byl pohřben zaživa.

Alvarez se v bolivijském městě El Alto účastnil festivalu na počest incké bohyně plodnosti Pačamamy. O několik hodin později se údajně probudil v rakvi ve městě Achacachi, vzdáleném cca 80 kilometrů od původního místa.

Rodina pohřbívala příbuznou. Z rakve se náhle ozvalo klepání!

„Poslední, co si pamatuju, je to, že se hodně tančilo a pilo. Když jsem se pak probudil, chtělo se mi na záchod, ale nemohl jsem se hýbat. Myslel jsem si, že ležím ve své posteli, ale byla to rakev,“ popsal zakrvácený a špinavý muž novinářům chvíle hrůzy.

Poté, co se mu podařilo rozbít skleněné víko, se do rakve prý začala hrnout hlína. „Poranil jsem si při tom ruku. Jen tak tak se mi podařilo dostat ven. Šel jsem pak hned na policii, ale mysleli si, že jsem opilý a vymýšlím si,“ uvedl. Je názoru, že ho účastníci festivalu využili jako živou oběť.

Ačkoliv domorodí obyvatelé bohyni obvykle obětují živá zvířata, ovčí plody nebo sladkosti, podle některých výpovědí se v zapadlých končinách stále praktikuje i obětování živých lidí.

Zdroj: Metro.co.ukNepřehlédněte