Na Příbramsku se srazila dvě auta. Sedm lidí se zranilo

12.1.2022
Redakce

Při nehodě dvou aut u obce Obory na Příbramsku se dnes ráno zranilo sedm lidí. Po čelní srážce zůstal jeden řidič zaklíněný ve voze. Některá zranění jsou lehká, některá středně těžká. Silnice první třídy číslo 18 byla po dobu vyšetřování nehody uzavřená.

Vozy havarovaly po 6:00. Na místo zamířily všechny záchranné složky. V jednom z vozidel cestovali čtyři lidé a ve druhém tři. „Všichni byly předány zraněné zdravotnické záchranné službě k dalšímu ošetření,“ informovala mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová. Jednomu člověku hasiči pomohli dostat se ven z nabouraného auta.

Podle mluvčí středočeské záchranky Petry Homolové tři lidi přepravili záchranáři do benešovské nemocnice, dva do příbramské a dva do pražské nemocnice Motol. Většinou šlo o poranění rukou a nohou, v jednom případě o úraz hrudníku.

Hasiči vozidla zajistili proti vzniku požáru a zasypaly uniklé provozní kapaliny. „Během vyšetřování dopravní nehody policií se na místo dostavil řidič nákladního automobilu, který uvedl, že je také účastníkem nehody a má poškozený návěs,“ doplnila mluvčí hasičů.

Zdroj: ČTK


Témata:

Nepřehlédněte