Nepoznáváte ho? Policie stále nezná totožnost mrtvého muže z Hranické propasti

9.8.2022
Redakce

Policii se dosud nepodařilo zjistit totožnost muže, jehož tělo bylo nalezeno minulý týden na hladině Hranické propasti. Podařilo se jí však sestavit jeho pravděpodobnou podobu a s žádostí o pomoc se nyní obrací na veřejnost. Jde o muže ve věku 25 až 40 let, který měřil 194 centimetrů. Podle policie muž zemřel bez cizího zavinění.

Tělo muže neznámé totožnosti se našlo minulý týden ve středu v době, kdy v Hranické propasti prováděli průzkum speleologové. Kdy zemřel, policie neupřesnila. „Podle poznatků, které máme k dispozici, by se věk neznámého mohl pohybovat mezi 25 – 40 lety. K postavě lze říci, že se jednalo o muže štíhlé, atletické postavy, vysokého 194 centimetrů a vážícího 67 kilogramů,“ uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Muž měl světle hnědé, na krátko ostříhané vlasy, s délkou do pěti centimetrů. „Hlava je tvaru oválného se světlým obočím, tenkými k hlavě přilehlými uchy a takzvanou bradkou a knírem do délky 0,8 centimetrů. Dalším identifikačním znakem je jizva v levém podbřišku. Barvu očí se nám nepodařilo zjistit,“ doplnila mluvčí.

Jakékoliv informace k totožnosti neznámého muže, případně poznatky k místu, kde se pohyboval nebo pobýval v posledních týdnech, mohou případní svědci volat na linku 158. Policie také žádá, aby ji kontaktovali lidé, kteří se v lokalitě Hranické propasti starají o úklid odpadkových igelitových pytlů.

Zdroj: ČTK, sk


Témata:

Nepřehlédněte