Platil ukradenou kartou na kladenských benzinkách. Nepoznáváte ho?

28.10.2017
Soňa Brunnerová

Zloději se zalíbila peněženka a sportovní pomůcky

Neznámý muž na fotografii, po kterém aktuálně pátrá policie, neoprávněně použil cizí platební kartu.

FOTO: Platil ukradenou kartou na kladenských benzinkách. Nepoznáváte ho?

Platil ukradenou kartou na kladenských benzinkách. Nepoznáváte ho? - Zloděj, Kladno, PodezřelýPlatil ukradenou kartou na kladenských benzinkách. Nepoznáváte ho? - Podezřelý, Zloděj, Kladno

Ta byla zcizena na území Kladna ze zaparkovaného automobilu Škoda Fabia spolu s peněženkou, hotovostí, sportovním batohem, badmintonovými raketami, sportovním oblečením a obuví a USB nabíječkou. Celková škoda se vyšplhala na 8683 korun. Okradený muž to oznámil na policii v neděli 22. října ve večerních hodinách.

Neznámý muž utrácel cizí peníze na kladenských benzinkách

Hledaný muž na fotografii platil ukradenou kartou na čerpacích stanicích ještě tentýž den na území Kladna. Neoprávněně utratil přibližně 2,5 tisíce korun.

Kriminalita na Kladensku: Násilí a krádeže napříč okresem

Případ je šetřen jako krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Za takový přečin hrozí muži až 2 roky vězení. Policisté, kteří po tomto zloději pátrají, chtějí získat informace o jeho totožnosti. Usnadnit by jí to mohl záznam z průmyslových kamer.

Pokud tedy muže poznáváte, neváhejte informovat policii. „Jakékoliv informace k jeho osobě je možné sdělit osobně na službu kriminální policie a vyšetřování v Havířské ulici v Kladně, nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 321. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ připomněla mluvčí Michaela Nováková.

Tři nejnebezpečnější kladenské lokality: Centrum Kladna, Kročehlavy a okolí okresního městaNepřehlédněte