Povídky ke kávě pokřtili v Muzeu Českého krasu v Berouně

11.11.2021
Marta ŠeVac

Po vstupní kontrole všech návštěvníků na covid 19 hned u vchodu muzea Českého krasu v Berouně se již posedmé přátelé, kamarád i náhodní návštěvníci sešli ve čtvrtek 4. listopadu podvečer v prostorách berounského muzea Českého krasu.

Návštěvníci se tak mohli zúčastnit již sedmého křtu knížky berounské spisovatelky a učitelky Hany Hrabákové „Povídky ke kávě, aneb Jak přežít úrazy těla a duše“.

Nejen na úvod, ale i po skončení oficiální části křtu zahrála, jak již je tradicí křtů všech dílů této knížky, poberounská kapela ze Zadní Třebáně Třehusk s kapelníkem Miloslavem Frýdlem, který se zároveň chopil role kmotra. Na úvod autorku představil další z kmotrů, Kameel Machart, a velice zajímavě vyprávěl přítomným návštěvníkům, jak vznikalo všech sedm dílů Povídek ke kávě. Velice příjemné bylo, že i lidé, kteří byli na křtu spisovatelky Hany Hrabákové poprvé, si v úhledném, krásně zabaleném balíčku mohli zakoupit již díly vydané v dávné době. Autorka poté velice ráda všem zájemcům knížku podepsala a tak si několik z více jak padesáti návštěvníků domů odnášelo krásný vánoční dárek.

Pavel Paluska

Fota: Pavel Paluska


Témata:

Nepřehlédněte