Práce snů: Ženu platí za to, že každý víkend paří

19.8.2022
Simona Knotková

Představte si, že byste si každý víkend užívali večírky zdarma a ještě by vám za to platili. Zní vám to jako sen? Přesně takovým způsobem si přivydělává čtyřiatřicetiletá Danielle Walsh z Belfastu, která je doslova profesionální pařmenkou.

„Byla to vlastně jen náhoda. Jednoho dne během lockdownu jsem se natočila, jak piju půllitr Malibu s mlékem, a tak se to všechno rozjelo. Na TikToku si mě všiml manažer baru a zeptal se mě, jestli se k nim nechci přidat,“ vypráví žena, která se přes týden stará o mladé lidí s postižením.

Za dvě minuty vypil flašku likéru a vyhrál sázku. Bohužel nepřežil

V pátek a sobotu se jejími klienty stávají návštěvníci pojízdného baru Belfast Pedal Pub. „Představte si takový víkend na Ibize, jen je to v Belfastu. Jezdím s turisty z celého světa a dělám to, co miluju. Líbí se to i mým kolegům pečovatelům, což mi přijde legrační. Myslím, že lidi zkrátka oceňují, když jste sami sebou,“ říká nadšená pařmenka a matka jednoho dítěte, pro kterou je druhá práce vítaným uvolněním po náročném týdnu.

Její životní styl by málokdo zvládl, Walsh ale tvrdí, že na kocoviny netrpí. „Nesmíte se tím moc zabývat. Prostě musíte ráno vstát a žít. Hlavně se ujistěte, že máte doma uklizeno předtím, než jdete ven. Každou neděli na mě čeká obří balíček cibulových brambůrků a dietní kola. Opravdu to dělá zázraky,“ radí, jak zatočit s nepříjemnými následky.

Jako jediné negativum svého párty života vidí neschopnost najít si partnera. Za nic by ale neměnila. „Svůj život miluju, i když mi už nezbývá čas na přítele. I když je to naprostý chaos, je to velká zábava,“ uzavírá.

Zdroj: LADbibleNepřehlédněte