Pražské hudební kluby lákají na Krausberry, Hudbu Praha band, i Laco Déczi zatroubí

2.12.2019
Fefík

Pondělí 2. listopadu

Balbínka nasadila na první den týdne Bohouše Zatloukala a Ztracené iluze. Bohouš bude mít náročný týden, hraje totiž také s Hudbou Praha bandem – o tom dále.

Úterý 3. listopadu

Malostranská beseda dává v úterý Krausberry, takže bude nejspíš pěkně narváno.

Na Slamníku bude asi volněji, hraje kapela Proxima, ale je to jen odhad.

Středa 4. listopadu

Vagon ve středu očekává celé srocení muzikantů, hrají Peshata + Brünnfield + 008 + Zelená konev.

Pátek 6. listopadu

Čtvrtek jsme elegantně přeskočili a jsme tu s páteční pozvánkou do Besedy. Blackout je nová hudební skupina, v níž spojili své síly dvě výrazné hudební osobnosti – zpěvák Iby Pop a houslista Vojta Lavička. Mix popu, balkánské hudby, latiny, romských melodií, jazzu atd. Jedinečnou rytmiku i harmonii přinášejí bratři Petr a Jan Surmajovi, kteří společně s Vojtou hráli v Gipsy.cz, Petr na akordeon a kytaru, Jan na kontrabas. Šestici hudebníků doplňují peruánský perkusista Carlo Zegarra a Silvie Táborová, uhrančivá zpěvačka, milující balkánskou lidovou hudbu.

Ivan Hlas: Mám radost, když svý písničky slyším od jiných lidí

Vagon uvádí Hudbu Praha band a jistotou už teď víme, že je vyprodáno.

V bubenečské vinárně U hrušky zahrají Laco Déczi se svým kamarádem Zdeňkem „Krysou“ Fišerem a na nedalekém Slamníku bude maškarní (vstup v maskách na téma u vody) za hudebního doprovodu kapely Blue moon.

Sobota 7. listopadu

Balbínku si v sobotu zaberou Jan Sahara Hedl a Blanka Šrůmová, ve Vagonu bude přidaný koncert Hudby Praha bandu a na Slamník dojde Oslík. Tentokrát to bude snad bez masek.

Neděle 8. listopadu

Předvánoční Klukoviny (a holčičiny) pro děti malé i dospělé předvede kapela Hm… A to v Kaštanu. To je docela dobrý cíl nedělního výletu, zvláště, když uvážíme, že v Kaštanu čepují dobré kamenické pivo. A kdyby náhodou došlo, nadohled je sýpka břevnovského pivovaru. To jsou pak neděle!

FOTO: Pražské hudební kluby 2. – 8. prosince

Pražské hudební kluby 2. – 8. prosince - 1 krausPražské hudební kluby 2. – 8. prosince - 3_Vlada zatkoukal hduba praha rckový světPražské hudební kluby 2. – 8. prosince - 4 bohouš zatloukalPražské hudební kluby 2. – 8. prosince - 5 DSCN9217Pražské hudební kluby 2. – 8. prosince - 6 DSC02974
Další fotky
Pražské hudební kluby 2. – 8. prosince - 0 DSC08163


Nepřehlédněte