• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Předvánoční party se Santou v Hard Rock Cafe Praha! Hry, soutěže a skvělé jídlo pro malé i velké

  28.11.2017
  Redakce

  Vánoce už klepou na dveře a začíná oblíbený čas vánočních večírků. Hard Rock Cafe Praha si připravilo program pro ty nejmenší návštěvníky a v neděli 3. prosince pro ně uspořádá Předvánoční party se Santou!

  V neděli 3. prosince bude v Hard Rock Cafe od 10:00 do 11:30 tradiční předvánoční akce. Děti i rodiče se mohou těšit na bohatý brunch, který nabídne výběr ze sladkých i slaných pokrmů. Místní kuchaři budou podávat čerstvě upečený chléb a bagetky s výběrem pomazánek, domácí muffiny, palačinky s javorovým sirupem, jogurt s müsli a čerstvé ovoce a připravena bude také klasická anglická snídaně s grilovanou slaninou a párečky.

  Pověstné Vánoční trhy v Praze začínají. Zjistěte, kde letos nasát jejich atmosféru

  Kromě jídla bude pro malé návštěvníky připraven také bohatý program. Děti se budou moci zúčastnit pěvecké soutěže Hard Rock hledá talent, a výhrat tak některou z lákavých cen, pohrát si v dětském koutku, protáhnout se na opičí dráze, nebo si nechat namalovat něco tematického na obličej.

  Vánoce na sněhu, nebo na blátě? Známe odpověď

  Cena pro dospělé je 250 Kč, pro děti pak 165 Kč. Cena zahrnuje konzumaci bufetu a program pro děti. Pro děti je v ceně také neomezená konzumace džusů, Pepsi, Pepsi Light, Mirindy, 7Up a sody.

  Pro rezervaci místa (rezervace je nutná) pošlete e-mail na [email protected].

  FOTO: Předvánoční party se Santou v Hard Rock Cafe Praha! Hry, soutěže a skvělé jídlo pro malé i velké

  Předvánoční party se Santou v Hard Rock Cafe Praha! Hry, soutěže a skvělé jídlo pro malé i velké - santa hard rock caféPředvánoční party se Santou v Hard Rock Cafe Praha! Hry, soutěže a skvělé jídlo pro malé i velké - santa hard rock caféPředvánoční party se Santou v Hard Rock Cafe Praha! Hry, soutěže a skvělé jídlo pro malé i velké - santa hard rock café


  Nepřehlédněte