• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Při tragickém střetu s kamionem vyhasl v Otrokovicích mladý život

    21.7.2024

    Sedmadvacetiletý řidič nepřežil v sobotu odpoledne v Otrokovicích srážku svého automobilu s kamionem. Řidič nákladního vozu utrpěl lehké zranění. Na policejním webu o tom informovala krajská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

    Tragická nehoda se stala před 17:00. „Sedmadvacetiletý řidič osobního automobilu jel směrem od Otrokovic na Tlumačov. Z doposud přesně nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím kamionem. Utrpěl při tom zranění neslučitelná se životem,“ uvedla mluvčí. Dechová zkouška na alkohol u řidiče kamionu byla negativní.

    Při nehodě bylo také poškozeno vozidlo, které jelo za automobilem mladého řidiče. Po dobu vyšetřování nehody policie odkláněla dopravu.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte