Příběh jako z Hollywoodu: místo sexu krádež a tajemný kurýr na scéně

24.5.2021
hpl

Sexuálního uspokojení za peníze se počátkem května zachtělo staršímu muži v Prostějově. Dohodl se proto se svou téměř o dvě dekády mladší známou a sešli se na dámských toaletách na vlakovém nádraží v Prostějově. „Kalhoty stažené na půl žerdi byly příčinou toho, že z jejich kapsy na zem muži vypadla peněženka. Všimla si toho však jen sexuální pracovnice, která nezaváhala a peněženky se zmocnila. Poté se vymluvila na nevolnost a spěšně toalety opustila,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek.

Později se ukázalo, že žena lehkých mravů má přeci jen určité zásady. „žena známého nechtěla příliš poškodit, ale pouze toužila po snadném výdělku, se ukázalo v následujících dnech. Peněženku s kompletním obsahem, vyjma hotovosti 700 korun, totiž muži v místě bydliště vrátil posel, kterého s ní poslala“, dodal mluvčí.

Vrah při hádce pobodal ženu. Prozradila ho krádež, hrozí mu výjimečný trest

Žena patří mezi prostějovskou galerku. Policisté ji podezřívají i z krádeže mobilního telefonu. Ten měla vytrhnout z ruky osmnáctileté dívky, se kterou se seznámila jen o několik hodin dříve.

Žena se k oběma činům přiznala, v případě odsouzení jí hrozí až dva roky za mřížemi.Nepřehlédněte