Prodlužte si prázdniny při Kašpárkohraní. Ve společnosti Tomáše Kluse, Rybiček 48 nebo Michala Hrůzy

7.9.2019
Fefík
Další fotky

Návštěvníci se můžou těšit například na zpěváky Tomáše Kluse, Michala Hrůzu, kapelu Rybičky 48 a projekt Mateřská.com Lenky Jankovské a Báry Vaculíkové.

Divadelní scéna Kašpárkohraní letos nabídne malým návštěvníkům loutkovou pohádku Zuna v podání divadla Continuo, připraveno bude také rodinné představení Iriny Andreevy a Teatru Novogo Fronta nazvané Ademenato! o vlivu člověka na digitální vysílání.
Chybět nebude oblíbené klaunské uskupení Squadra Sua s hasičskou groteskou Bomberos nebo Divadlo Pohadlo s představením Co se děje v Mokroušově aneb Dešťové pohádky.
Bionaut ve spolupráci s festivalem Malé oči zase představí na Kašpárkohraní své animované pásmo Hurá na pohádky, děti tak na místě poznají prostřednictvím práce s pracovními listy dobrodružství dvou mlsných a hladových medvědů z Mlsných medvědích příběhů nebo animované hrdinky z filmu Rosa & Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství.

Adéla a její kolegyně. Smrtonosné pasti ve skleníku Fata Morgana

Program doplní klasické loutkové Sváťovo dividlo. Bublinářský mág Václav Strasser předvede své unikátní vystoupení s kouřovými, obřími či duhovými mýdlovými bublinami.
Sportovní zóna dále nabídne softbal, vietnamský badminton nebo horolezectví.
Na Kašpárkohraní se bude možné zapojit také do tvůrčího programu s výtvarnými nebo korálkovými dílnami, děti si budou moci vyzkoušet třeba tvorbu diářů pod vedením The Dandelions.

Festival Kašpárkohraní každoročně spolupracuje s charitativními a neziskovými organizacemi, letos se spojil s organizací Zdravotní klaun, která již osmnáct let pomáhá dětským i geriatrickým pacientům procházet procesem léčby s úsměvem. Festival Kašpárkohraní letos podporuje dobročinnou organizaci Zdravotní klaun, která přináší radost a smích tam, kde se jich obvykle nedostává. Přímo na Kašpárkohraní si budou moci návštěvníci zakoupit klaunský nos a podpořit tak smích ve dvaasedmdesáti nemocničních zařízeních po celé ČR.
Festival se bude konat za každého počasí.
Kašpárkohraní pořádá agentura Riff Raff ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy a Městskou částí Praha 6.

FOTO: Kašpárkohraní

Kašpárkohraní - 1 A7A2280Kašpárkohraní - 2 1A7A1774Kašpárkohraní - 3 1A7A1790Kašpárkohraní - 4 1A7A1837Kašpárkohraní - 6 1A7A1918
Další fotky
Kašpárkohraní - 6 1A7A2068Kašpárkohraní - 7 f77_3072


Nepřehlédněte