• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • „Svoje děti musí nenávidět,“ prohlašují o ženě, která zveřejnila bizarní jména svých dětí

  27.1.2023
  Doris Drienová

  Když vybírají jméno pro svého potomka, uchylují se někteří rodiče ke jménům netradičním, kreativním. Jako by při tom ale mnohdy zapomínali, že nebohé dítě bude muset se svým podivným jménem žít celý život. Obrovská vlna kritiky se tak sesypala i na matku, která se pochlubila s opravdu bizarními jmény svých dětí.

  Kvůli touze po originalitě jsou někteří lidé schopní zajít až do krajností. Jak jinak lze popsat případ matky, o kterém informuje britský The Sun? Žena se na sociálních sítích pochlubila se jmény svých dětí, která jsou přinejmenším velmi bizarní. Lidé se na matku sesypali s obrovskou vlnou kritiky, ze které si ale svéhlavá matka vůbec nic nedělá.

  Matka se pochlubila, že všechny své tři děti, dva chlapce a jednu dívku, pojmenovala naprosto originálně. Netradiční jméno prý plánuje také pro čtvrtého potomka, který je zatím teprve na cestě.

  Nejstaršího syna matka pojmenovala Bouře na Západním pobřeží (v originále „Storm West Coast“), druhé dítě je Blake Chlapec Náhody („Chancey’boy Blake“, což se dá chápat ale i jako narážka na jednoho z populárních Pokémonů) a dívenka se v doslovném překladu jmenuje Hvězdičky Safír Růže („Starelle Sapphire Rose“).

  Pro děťátko, které matka teprve čeká, už má také vybrané poctivě zvláštní jméno. Její čtvrté dítko se prý bude jmenovat buďto Mariyah Říční Déšť („Mariyah River Rain“) nebo Srpen Lesní Liška („August Forrest Fox“).

  Na matku se lidé okamžitě sesypali s razantní kritikou, že své děti zřejmě musí nenávidět, když jim dává taková jména. Kvůli své touze po originalitě budou její děti trpět po zbytek svých životů – pokud si ovšem jména nenechají úředně změnit. Jeden člověk dokonce vyjádřil pochyby, že jména takhle strašně ošklivá snad ani nemůžou být skutečná. Ve srovnání s nimi zní i kdysi tak diskutované dívčí jméno Jablko („Apple“) vlastně celkem normálně, nemyslíte?

  Zdroj: The SUN  Nepřehlédněte