Tak tohle se nepovedlo! Tetování obočí skončilo katastrofou

16.5.2022
Simona Knotková

Uvažujete o tom, že si necháte permanentně zkrášlit obočí? Po zhlédnutí pokažené procedury u jedné Američanky tento krok možná ještě zvážíte!

Crystal Weinstock z Houstonu je zaneprázdněná matka dvou dětí. Notnou dávku času jí ještě donedávna zabírala také pečlivá úprava obočí, proto se rozhodla, že podstoupí microblading – kosmetickou metodu, během které se obočí tetuje pomocí tenkých linek. Při výběru kosmetičky si však nedala příliš záležet a zvolila nezkušenou pracovnici, která jí za 340 dolarů (více než 8 tisíc korun) vytvořila na obličeji katastrofu!

Větší obočí jste ještě neviděli! Žena za něj schytává výhrůžky

„Na konci sezení se na mě podívala a řekla mi, abych nevyšilovala. Myslela si, že chloupky protáhla příliš vysoko, ale tvrdila, že má objednaný odstraňovač, kterým se to spraví. Když jsem se pak podívala do zrcadla, nemohla jsem uvěřit svým očím. Byla jsem vyděšená,“ vypráví sedmatřicetiletá žena.

Obočí nevypadalo lépe ani poté, co otok splaskl. Weinstock do médií sdělila, že se jí bála její vlastní dcera. Nyní bude muset dojíždět do více než 4 tisíce kilometrů vzdálené Kalifornie na laserová sezení, celý proces ale může trvat déle než rok.

Svým zážitkem chce varovat ostatní jedince toužící po dokonalém obočí. „I když mi je trapné sdílet svou zkušenost, doufám, že si díky tomu ostatní uvědomí, jak důležité je kontrolovat způsobilost kosmetiček. Jejich klienty jsou skuteční lidé, proto by si měly uvědomovat, že jejich činy mohou mít následky,“ říká.

Zdroj: LADbibleNepřehlédněte