Tragická dopravní nehoda u Chebu si ráno vyžádala dva lidské životy

16.10.2022
Roman Kořinek

Dnes brzy ráno havaroval u Chebu osobní automobil, ve kterém jel řidič a jeho spolujezdec. Ani jeden z nich bohužel nehodu nepřežil. Podle policejní mluvčí Zuzany Churaňové, narazil automobil čelně do betonového mostku.

„Dnes v brzkých ranních hodinách na silnici z Chebu ve směru na Pomezí nad Ohří k tragické dopravní nehodě osobního vozidla značky Mercedes. Jednačtyřicetiletý řidič osobního vozidla pravděpodobně nepřizpůsobil v pravotočivé zatáčce rychlost vozidla povrchu a stavu vozovky, přičemž měl přejet do protisměru a sjet do příkopu,“ popisuje policejní mluvčí s tím, že řidič poté s vozidlem narazil do betonového mostku.

„Hasiči vyprostili dvě osoby a začali ihned s oživovacími pokusy a zároveň začali připravovat prostor pro přistání záchranářského vrtulníku. Na místě zasahovala dvě družstva hasičů,“ uvedl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.

Podle informací policie řídil automobil jednačtyřicetiletý muž a na místě spolujezdce seděl šestatřicetiletý muž. Oba podle lékaře utrpěli po nárazu zranění neslučitelné se životem. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj: vz/pčr/hzskkNepřehlédněte