Ukradl stovku losů, pak si dokonce drze došel pro výhru

29.6.2022
Andrea Jančová

Velkou dávku drzosti prokázal mladík, který okradl prodavačku v jedné z plzeňských trafik. Zloděj muž využil nepozornosti prodavačky, která se věnovala ostatním zákazníkům a odcizil sto výherních losů. jen malou omluvou je mu to, že svého činu následně litoval. 

Krádež řeší policisté z obvodního oddělení Plzeň Vinice. 24letý muž z Plzně navštívil ke konci měsíce května jednu plzeňskou trafiku na Vinicích. Mladík využil chvilkové nepozornosti prodavačky, která se věnovala ostatním zákazníkům a z prodejny odcizil dva balíčky výherních losů. Jednalo se celkem o sto kusů losů. Poškozenému majiteli trafiky tak způsobil škodu ve výši deset tisíc korun. Jak pro Náš region dál pokračovala policejní mluvčí Michaela Raindlová – druhý den muž všechny losy setřel a zjistil, že šestnáct z nich je výherních.

Další den se vydal opět do trafiky, aby si nechal vyplatit výhru. Cestou ovšem přemýšlel o svém činu a začal svého jednání litovat. Zloděj se následně ke krádeži přiznal. Policistům do výslechu uvedl, že neví, proč to udělal, a že svého jednání velice lituje. Majiteli prodejny se za svoje chování omluvil a způsobenou škodu uhradil.

Zdroj :vz, Policie České republiky 


Témata:

Nepřehlédněte