V Jincích si dali dostaveníčko běžkyně a běžci

4.8.2021
Redakce

Celkovým vítězem se stal Josef Rendl z TJ Packa Praha před Tomášem Burianem z Višňové a Stanem Holičkem z Lochovic. Z žen byla nejúspěšnější Pavla Fričková reprezentující PSK Olymp Praha před Alenou Tyšovou ze Salmingu Praha Pankrác a Michaelou Riegerovou z Gymnázia Beroun.

V jednotlivých věkových kategoriích byli nejlepší: z juniorů teprve desetiletý Rostislav Pernica (LBK Železná Ruda), z mužů Tomáš Burian z Višňové (do 39 let), Josef Rendl (do 49 let), Ervin Beshir z SK Zdice (do 59 let), Petr Dvořák z Vily Rusalka (do 69 let) a Jan Svoboda z Pivovaru Zlosin v kategorii nad 70 let.

Z žen si odnesly zlaté medaile za nejlepší výsledek v kategoriích Alena Tyšlová (juniorky), Petra Matějková z Komárova (do 34 let), Pavla Fričková (do 44 let), Svatava Řechková z Oxygenu Příbram (do 54 let), Stanislava Hartmanová z týmu Vorvani Příbram (do 64 let) a Dana Svobodová z Pivovaru Zlosin v kategorii nad 65 let.

Děti zápolily na tratích kolem fotbalového hřiště dlouhých od 50 do 180 metrů.

Z děvčat na nejvyšším stupni vítězů stanuly Denisa Popová z Forest Gump teamu a Kristýna Černá z SG Příbram (2 – 5 let), Marta Dziegielewska přihlášená jako človíček Praha (6 – 7 let), Annemarie Kraus ze Střely Žebrák ((8 – 9 let), Karolína Dziegielewska (človíček Praha, 10 – 11 let), Šárka Nademlejnská z Lokomotivy Beroun (12 – 13 let), Lucie Pernicová z LBK Železná Ruda (14 – 15 let) a dorostenka Emma Podušková z Příbrami.

Z chlapců se na listinu vítězů zapsali Marek Mansferd z Jinec (2 – 5 let), Michal Šafránek z KOD Řevnice (6 – 7 let), Jan Diviš běžící za Střelu Žebrák (8 – 9 let), Pavel Nademlejnský ze Střely Žebrák (10 – 11 let), Jakub Šebek z Felbabky (12 – 13 let), Adam Koukal z ASK Dipoli (14 – 15 let) a dorostenec Václav Vejr z Jinec.

A jak hodnotí akci hlavní rozhodčí a organizátorka Ivana Chocholová? „Vše klaplo tak, jak jsme si s organizátory naplánovali.“

A navíc prozradila že: „z největší dálky k nám docestovala již podruhé závodní rodina ze Železné Rudy a odvezla si dvě zlata. Nejstarší závodník letos oslavil 82. narozeniny. Z Jinečáků si velmi dobře vedli především sourozenci: Vašek a Fanda Vejrovi, Honza a Pavel Divišovi ale i Matěj a Standa Sedláčkovi.“

Miroslav Maršálek

Zdroj: vlastní zdroj


Témata:

Nepřehlédněte