Velká letní soutěž s Chilly o kolekci menstruačních kalhotek Lunacup

18.8.2022
Redakce
Komerční sdělení

Menstruace je často tabuizovaným tématem, ale také v tomto odvětví ženské péče vývoj nabízí mnoho moderních přístupů. Značka Chilly se o ženy stará nejen v období menstruace, navíc přináší tipy na používání alternativních menstruačních pomůcek. Ve velké letní soutěži se spojila s českým výrobcem menstruačních kalíšků a kalhotek Lunacupa společně rozšiřují povědomí o rozmanitosti menstruačních pomůcek. Zapojte se do soutěže a vyhrajte Lunacup pro každou příležitost.

Proč právě menstruační kalhotky LUNA?

Menstruační kalhotky jsou dostupnou aekologickou alternativou k tamponům a jednorázovým vložkám. Každá žena je jiná, a proto Lunacup nabízí tři druhy kalhotek, aby si každá žena vybrala dle intenzity své menstruace. Mezi hlavní benefity menstruačních kalhotek LUNA patří zmírnění PMS, pohodlí a bezpečí, úspora financí, méně odpadu a více komfortu.

Vlastní zkušenost stojí za to! Po zakoupení jakéhokoli Chillygelu je připravena sleva na e-shop Lunacup, kde je možné využít výhodnější cenu. Slevový kód najdete přímo na obale limitované edice.

Jak se zapojit do soutěže?

Zapojte se do soutěže a vyhrajte barevnou kolekci tří menstruačních kalhotek Lunacup. Každý z devíti soutěžních týdnů budou vylosovány tři výherkyně. Zapojení do soutěže je velmi snadné!

Stačí zakoupit libovolný Chilly gel, účtenku nahrát v době trvání soutěže na soutěžní web www.chillysoutez.cz a to je vše!

Soutěž trvá od 1.7.2022 do 31.8.2022. Do soutěže je možné registrovat účtenky za nákup soutěžních produktů zakoupených od 20.5.2022.

 


Témata:

Nepřehlédněte