Za srostlé obočí ji ve škole šikanovali. Nyní je žena módní ikonou

20.9.2022
Simona Knotková

Pětadvacetiletou Sophii Hadjipanteli dřív šikanovali za její srostlé obočí. Z údajné vady na kráse si udělala přednost a dnes je modelkou, která inspiruje ostatní.

Ženu s kyperskořeckými kořeny v davu rozhodně nepřehlédněte. Hadjipanteli jde proti trendu doby, který ženám velí upravovat si obočí a za žádnou cenu ho nemít srostlé. Prostřednictvím „hnutí za srostlé obočí“ povzbuzuje ostatní, aby přijímali svou přirozenou krásu se všemi možnými odlišnostmi.

Větší obočí jste ještě neviděli! Žena za něj schytává výhrůžky

Tvrdí, že ona sama se nenechává zmanipulovat žádnými trendy krásy ani názory ostatních. Uvědomuje si však, že její neobvyklý vzhled může být někomu trnem v očích.

„Nebudu tu sedět a ignorovat skutečnost, že spoustě lidem na světě se to nelíbí; a to je naprosto v pořádku. Je ale třeba si uvědomit, že pokud se to nelíbí vám, neznamená to, že se to nemůže líbit tomu druhému. Ať už to jsou zelené vlasy, pihy nebo srostlé obočí, měli byste to nosit bez toho, aniž byste se báli nebo se styděli. To je ta nejmocnější věc, kterou můžete udělat – být sami sebou, i když s tím ostatní nesouhlasí,“ říká.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený sophia ☠️🧿 (@sophiahadjipanteli)

Na Instagramu má slušnou základnu příznivců, kteří dosahují bezmála už skoro půl milionu. „V dnešní době se hodně lidí stará o to, jak vypadá. Vzhled ale není všechno. Měli byste se díky němu cítit sebevědomě, ale neměli byste být tlačeni k tomu, abyste se nějak měnili,“ vzkazuje ostatním.

Zdroj: 7NewsNepřehlédněte