• Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • nezarazene
 • Znechucení veterináři: páníčci jsou přesvědčení o originalitě, tato psí jména jsou ale běžná!

  8.10.2022
  Doris Drienová

  Někteří lidé originální jsou a jiní se tak snaží alespoň vypadat. Je ovšem poněkud smutné, když k demonstraci své údajné nápaditosti používají ostatní živé bytosti. Někdo si pořídí exotického mazlíčka, který v místních podmínkách trpí, druhý zase preferuje obří nebo naopak miniaturní plemena psů a jiný se spokojí s neobvyklým jménem pro svého miláčka.

  Slon udupal ženu k smrti. Podruhé na ni zaútočil na jejím pohřbu!

  Poslední varianta je sice neškodná, ale některé veterináře přivádí k šílenství. Ti se totiž ve své praxi setkávají se spoustou podivných zvířecích jmen. Co je ale ještě otravnější než jména podivná? Jména, o nichž si páníčci, kteří je vybrali, jenom myslí, že jsou podivná a originální, ale veterináři je ve své ordinaci slýchají každý druhý den. Jaká to jsou?

  Na sociálním fóru Reddit veterináři sdíleli, že v poslední době se roztrhl pytel s páníčky, kteří v jejich ordinacích div nepuknou hrdostí nad originalitou jména svého psa. Jenže v této době chce být originální každý, takže z neobvyklých jmen se během chviličky stala jména naprosto běžná. Typickým příkladem je jméno Luna pro fenky a Teddy (což v angličtině znamená „medvídek“) pro pejsky.

  Dívenku (6) brutálně napadli cvičení pitbullové, jen díky své sestře (11) ještě žije

  Veterináři říkají, že Luna a Teddy jsou teď prakticky nejčastější návštěvníci jejich klinik. Další „kreativní“ jména, která najednou má spousta psů, jsou Aura a Ego. Páníčci hrdě vchází do ordinací se svou Aurou nebo Egem, pevně přesvědčení o své výjimečnosti, zatímco veterináři se tiše smějí jejich nabubřelosti.

  Na závěr veterináři dodávají, že bychom byli překvapení, kolik psů k nim přichází s jednoduchým, po originalitě toužícím jménem Pes, případně Pan Pes.

  Promoklá štěňata se tísnila v plastové krabici! Někdo je nechal na ulici

  Zdroj: Reddit


  Témata:

  Nepřehlédněte