Zajistěte si své místo na tribuně! Fotbalová Dukla spouští prodej permanentek

11.6.2021
Redakce

Nová sezona startuje ve druhé polovině července. S permanentkou uvidíte patnáct domácích ligových zápasů i utkání poháru. Zároveň získáte slevy na klubové suvenýry z fanshopu i na nákup jednorázových vstupenek pro kamarády nebo známé.

Klub zároveň představil motto „Přeju to Dukle,“ kterým chce na tribuny přilákat i ty fanoušky, pro které není Dukla v Praze klubem číslo jedna, ale přejí jí úspěch.

„Dlouhodobě si klademe za cíl zaplňovat Julisku. Snažíme se i oslovovat nové skupiny lidí, kteří chtějí chodit na fotbal a podporovat náš klub. Heslem „Přeju to Dukle“ mluvíme k lidem, kterým není pojem Dukla cizí,“ uvedl Petr Lupínek, marketingový manažer Dukly.

V první vlně, která potrvá do 10. července, můžete permanentky zakoupit za nejvýhodnější cenu 1 200 Kč (pro držitele permanentek z loňska 900 Kč).

Pokud jste byli držiteli permanentní vstupenky v uplynulé sezoně, jež se z větší části kvůli koronavirovým opatřením odehrála bez diváků, můžete využít kompenzace a nakoupit permanentku pro nadcházející ročník za zlevněnou cenu 500 Kč. Tato akce však neplatí pro ty, kteří permici zakoupili ve speciální akci na poslední tři zápasy uplynulého ročníku za 299 a 249 Kč.

V prodeji jsou také VIP i sky box permanentky. Ty vám zajistí prémiové místo na tribuně i občerstvení v ceně.

Pro více informací navštivte web www.fkdukla.cz nebo sociální sítě klubu. Dukla, do toho!

PR


Témata:

Nepřehlédněte