16℃
Dnes je 24. červenec , svátek má Kristýna

5 důvodů, proč ženy pouští k vodě muže, které milují

Zamilovanost a láska. To jsou pojmy, které neznají hodnocení, soud. Říká se, že láska je slepá, nebo že nikdy nic nechce. Ženy se pak slepě zamilovávají mnohem častěji. Může se snadno stát, že i do člověka, který pro ně není ten pravý. Známe několik důvodů, proč se ženy rozcházejí s muži, které milují.

Reklama

Ve vztahu se cítí nedoceněně. Každá žena potřebuje mít pocit, že na ní muži záleží, že ji podporuje a stojí při ní. Když to nedělá, tak proč s takovým být ve vztahu. Ženy mají často svého muže jako celý svůj svět, žijí pro něj, starají se o něj. Když se však cítí osaměle, že pro ně muž nic nedělá nebo o tom ani nechce mluvit, žena si uvědomí, že pro něj nemá žádnou nebo malou cenu.

Muž jí nevěnuje pozornost. Jestli žena necítí tolik potřebnou pozornost muže, neposlouchá ji, nerozumí, neříká malé komplimenty, potom se necítí chtěná, podporovaná. Není jí dán žádný respekt. Když se svěřuje partnerovi se svými pocity, cítí s ním hluboké propojení. Když jí ale ten dá najevo, že ho to nezajímá, je to jako studená sprcha. Ženy milují slova k dokazování lásky.

Jste plni nenávisti vůči druhým? Je to převlečený strach, říkají experti

Necítí se dost atraktivně. Každá žena se potřebuje cítit jako sexy dračice. Je úplně jedno, jestli je mladá nebo už má první vrásky. Potřebuje od partnera proto slyšet slova ujištění, jak jí to sluší, je krásná, potřebuje předehru a pocit, že je o ni zájem. Ženy touží po romantice, proto když muž následuje jenom své pudy, nebo se ohlédne za jinou ženou, tak to ženu odradí. Když si žena uvědomí, že neumí vzbudit v muži pocit, že je výjimečná, potřebuje změnu – rozchod.

Nastala změna. Ženy mohou různě pocítit krizi středního věku. Většina žen ale nepotřebuje třeba pěkné šaty nebo nový zlatý řetízek k tomu, aby se cítily dobře. Stačí, když jim dá muž najevo, že ho stále přitahují, jsou pro něj sexy a žádoucí. Když pak vstoupí do menopauzy, potřebuje ještě větší psychickou podporu. Mohou se stát i další změny v jejím životě, zdravotní komplikace, nebo odchod dětí z domova. Každá žena potřebuje cítit, že i přes velké změny si stále zaslouží respekt a úctu muže.

Manželky vysokých mužů jsou šťastnější, tvrdí experti. Čím je to způsobeno?

Muž není často doma. I přes velkou toleranci nechce žádná žena dlouhodobě muže, který je věčně na cestách, anebo chce být kdekoliv jinde bez ní. Potřebuje muže, který vyžaduje její přítomnost, nebo který je schopný pracovat častěji i po jejím boku. Když se muž zajímá například o své koníčky a tráví víc času mimo domov, je to cesta do pekel. Může to nějakou dobu trvat, ale trpělivost ženy není věčná.

Včera, 17:30
V protektorátu Čechy a Morava nebylo nenáviděnějšího nacisty než Karla Hermanna Franka. To on stál...
Včera, 17:09
Pražský magistrát stále hledá místo pro umístění Slovanské epopeje. V současné době prověřuje prostory, které...
Včera, 16:00
Pamatujete si ještě na Moniku Lewinskou? Jako stážistka byla po vůli americkému prezidentovi Billu Clintonovi...
Včera, 14:00
Zákolany u Kladna jsou u starší generace neodmyslitelně spjaty s dělnickým hnutím. Ladislav Zápotocký –...
Včera, 11:30
Což je záliba pro kapitána dopravního letadla trochu neobvyklá. Robert „Bob“ Pearson ovšem miluje létání...
Včera, 11:03
Kouzelné Jižní Čechy patří k nejvyhledávanějším oblastem České republiky. Tato dvě místa nedaleko Českých Budějovic...
Včera, 10:24
Ringhofferovi byla pražská německá rodina podnikatelů a průmyslníků. Zprvu vyráběli pivovarské a cukrovarnické zařízení, později...
Včera, 10:00
Na zahrádce všechno kvete a bují. Za pár týdnů budeme sklízet například první rajčata. Aktuálně...
Včera, 08:30
Obliba velkých i malých pivovarů je stálá a tak není divu, že sou často cílem...
Včera, 08:00
Známý americký spisovatel a humorista Mark Twain prohlásil: „Kdyby bylo možno zkřížit člověka s kočkou,...
Reklama