Brandýs a Jirny: Přijďte si v neděli pro mikulášskou nadílku

1.12.2017
Andrea Cerqueirová

 

Série mikulášských nadílek

V adventním čase se v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi uskuteční tři mikulášské nadílky – při Cestě za Mikulášem. V neděli 3. prosince v zahradě a prostorách vilky v Riegrově, v úterý 5. prosince v Čertovském reji na Masarykově náměstí a taktéž 5. prosince na akci Mikuláš aneb Nebe, peklo, ráj v Rodinném klubu Klíček.

FOTO: Brandýs a Jirny

Brandýs a Jirny - mikuláš, čert, andělBrandýs a Jirny - poutak Jirny U Antosu – foto ACBrandýs a Jirny - Brandys 2 – foto ACBrandýs a Jirny - Jirny – foto ACBrandýs a Jirny - Jirny 2 – foto AC
Další fotky
Brandýs a Jirny - Brandys – foto AC

Bohatý kulturní program

“K adventu neodmyslitelně patří i další akce, například koncerty, z nichž nejpopulárnější je tradiční Vánoční koncert KrisKrosKvintetu ve čtvrtek 21. prosince v kapli brandýského zámku, letos za spoluúčinkování Českého saxofonového kvarteta,” informovala Náš REGION Zdeňka Tichá z místní radnice.

Parní vlak s Mikulášem vyjede ze Smíchova v prvním prosincovém víkendu. Podívat se v něm můžete i na Karlštejn

Přijďte se podívat na předvánoční jarmark

Ve farním kostele v Jirnech se v pondělí 4. Prosince od 17 hodin uskuteční Setkání se svatým Mikulášem. Vystoupí Jaroslav Krček a členové souboru MUSICA BOHEMICA. Poukázky na dárkový balíček jsou k zakoupení v provozovně prádelny v Jirnech (u autobusové zastávky). V neděli 3. prosince od 13 do 17 hodin se v zahradě jirenského hostince U Antošů uskuteční předmikulášský vánoční jarmark.

Praha se chystá na Vánoce, projede jí i Mikuláš s čertem a andělemNepřehlédněte