• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Celebrity na dovolené. Víte, kam jezdí relaxovat Brad Pitt nebo DiCaprio?

  17.1.2019
  Šárka Turčeková

  Být známou tváří také znamená mít spoustu povinností. Fanoušci a paparazzi jsou takřka všude, na každém kroku. Proto není divu, že když potřebují celosvětově známé celebrity oddech, preferují odlehlé místo, kde je nikdo nebude „otravovat“.

  Slavné osobnosti nejezdí jenom do exotických krajin, ale i na různá místa po Evropě. Neříkáme tím, že byste je snad měli vyhledávat. Ale inspirovat se, na jaká pěkná místa jezdí, určitě můžete. Mají totiž svoje důvody, proč se na ta daná místa neustále vrací. Pojďme se podívat, kam celebrity jezdí.

  Nejprve se zaměříme na evropská místa, která máme my Češi nejblíže. Tak třeba Itálie. Konkrétně do italského Jezero Como pravidelně jezdí George Clooney se svojí krásnou manželkou Amal i se svými přáteli – Cindy Crawford, Bradem Pittem, Mattem Damonem a dalšími. Jezero vypadá skvěle na fotkách a v pozadí jsou zasněžené Alpy.

  5 důvodů, proč je ten nejlepší čas na dovolenou v Egyptě. Za tohle nás budete milovat

  Dále se přesuneme do francouzského Saint-Tropez, o kterém už jste možná slyšeli. Neuvěřitelný výhled a pláže jako z pohádky. Tohle místo má unikátní historickou atmosféru a říká se mu také „perla Francouzské riviéry“. Jezdí sem na dovolenou Jay-Z, Beyoncé, Victoria a David Beckhamovi a dokonce i Keanu Reeves.

  Nikoho asi nepřekvapí, že na žebříčku oblíbených míst je španělský ostrov Mallorca, na který se každoročně vrací spokojení turisté. Je cestovatelským pokladem Evropy. Hlavnímu městu Palmě dominuje katedrála La Seu – katedrála světla. Najdete tady ale i gotický hrad. Města a vesnice jsou na tomto ostrově opravdu půvabné, kdo tam nebyl, neví, oč přichází. Dům má na Mallorce slavný pár Douglas a Zeta Jones, ale i teď již bývalý pár Brad Pitt a Angelina Jolie.

  Exotická dovolená za přívětivou cenu? Vyražte na Kanárské ostrovy!

  Romantika jaksepatří, tak by se dal popsat řecký ostrov Mykonos. Antické památky, nekonečně dlouhé písečné pláže, romantické taverny a moře na dosah. Mykonos je ostrovem pelikánů, ale i větrných mlýnů. Jezdí sem například Tom Hanks nebo Tom Cruise.

  Ostrov Maui je druhým největším z osmi Havajských ostrovů. Nabízí bohaté možnosti relaxace, můžete tu třeba surfovat blízko nejkrásnějších pláží na světě. A to nepřeháníme. Tohle místo je opravdu považováno za vůbec nejlepší ostrov na světě. Kromě krásných pláží, tyrkysového moře a bambusových lesů jsou tady i vodopády. Místní atrakcí je sopka Haleakala, spící vulkán. Je možné slézt do kráteru, kam vedou různé cesty. Na ostrov od roku 1950 jezdily slavné osobnosti. Elvis Presley, Paris Hilton, Ben Affleck, Kate Hudson, Jennifer Garner, ale i Justin Bieber nebo Selena Gomez.

  Světélkující moře plné hvězd připomíná noční oblohu. Kde tento úžasný jev najdeme?

  A kam jezdí nejčastěji hvězdy Hollywoodu? Všichni, kdo něco znamenají, jezdí na jeden z nejkrásnějších ostrovů Karibiku, což je St. Barth a letadlem je to z New Yourku kousek. Jde hlavně o oblíbené místo herce Leonarda DiCapria.

  A posledním místem, které vám dnes prozradíme, je blízko velkého a hektického města Los Angeles. Jde o Cabo San Lucas v Mexiku. Celebrity si sem jezdí odpočinout obvykle na pár dní, než se zase vydají vstříc další práci. A není se čemu divit. Nespoutané vlny moře jsou rájem zejména pro surfaře, je možné projet se na velbloudech a bavit se poblíž skalních útvarů na plážích Cannery. Jezdí sem často Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow, Courteney Cox i George Clooney.  Nepřehlédněte