Čtyřicetiletá žena si šetří panenství pro manžela. „Muži ode mě utíkají,“ zoufá si

23.1.2023
Simona Knotková

Lolo Jones je čtyřicetiletá americká sprinterka a bobistka, která jako jedna z mála lidí na světě startovala na zimní i letní olympiádě. Na svém kontě má několik světových a národních titulů. Zatímco ve sportu se jí daří, v osobním životě naopak roky marně hledá životního partnera. Situaci jí nijak neusnadňuje rozhodnutí zahájit milostný život až po svatbě.

„Je to dar, který chci dát svému manželovi. Tato cesta je ale náročná. Je to ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy podstoupila. Je to ještě těžší než trénování na olympiádu nebo absolvování vysoké školy,“ nechala se v roce 2012 slyšet Jones. Kromě víry v Boha ji k takovému přesvědčení přivedla zkušenost z vlastního života. Když byla malá, její rodiče se rozvedli a ona vyrůstala pouze s matkou.

Jak japonské gejši dražily svá panenství…

„Když mi bylo 22, 24, bylo to něco roztomilého. Později to už ale není roztomilé. Lidé vás soudí a spousta mužů se vám už znovu neozve, když to zjistí,“ zoufala si tehdy úspěšná sportovkyně.

O osm let později se objevila v podcastu Kevina Harta, kde svých tehdejších slov hluboce litovala. Jak se dalo očekávat, veřejné prohlášení o panenství spustilo vlnu posměšků i kritiky a ženě uzavřelo cestu v hledání partnera. Zatímco dřív jí muži aspoň dávali šanci, po rozhovoru většina nejde ani schůzku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lolo Jones (@lolojones)

Situace zůstávala stejná v roce 2021, kdy si Jones na Instagramu postěžovala, jak ji randění unavuje a že po tolika nezdarech ztratila naději. „Podívejte se, nejsem žádné mladé kuře. Je mi 38. Už nejsem ve věku, kdy bych mohla něco předstírat. Je náročné randit. Ten příběh se pořád opakuje, mám na výběr jen ze dvou extrémů. Jeden muž je křesťan, druhý není. Dřív to se mnou aspoň zkoušeli,“ napsala si na sociální síť.

Neúspěchem skončilo také několikaměsíční dopisování s mužem v loňském roce. Jones si nebyla jistá, co k ní cítí, a proto si ho raději blokla na všech sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lolo Jones (@lolojones)

Cizí lidé ženě píšou, aby už konečně začala pohlavně žít, a připomínají jí, že se její čas na založení rodiny krátí. Jones si je toho vědoma a nechala si zmrazit svá vajíčka. „Neměli bychom se nikomu posmívat za to, že mu trvá zjistit, kdo bude jeho životním partnerem,“ uzavírá.

Zdroj: TylaNepřehlédněte