Dolní Břežany rozšířily polikliniku. Zlepšují dostupnost lékařské péče

24.6.2021
Jan Štoll

„Zajištění dostupnosti kvalitních lékařských služeb pro občany dolnobřežanského regionu je jednou z priorit vedení obce. Díky rozšíření polikliniky zde již bude dostatek praktických lékařů pro dospělé i děti a otevřeny budou také nové lékařské odbornosti, po kterých byla poptávka,“ uvedl Věslav Michalik, starosta obce Dolní Břežany.

Proto Břežany polikliniku rozšířily a rekonstruovaly. Projekt byl financován 20 miliony korun z obecního rozpočtu. Výstavbu rozšíření polikliniky provázely potíže způsobená pandemií. Termín dokončení se musel několikrát přesunout. Přes všechny komplikace se projekt podařilo dokončit. Pacientům nové prostory slouží už od dubna. Teď byla i slavnostně otevřena.

„Další přidanou hodnotou je, že díky rekonstrukci má budova polikliniky nový vzhled a obec tak získala další architektonicky unikátní stavbu, “ dodal starosta Michalik.

Dolní Břežany jsou otevřené zajímavé architektuře, mají kvalitní zázemí pro vzdělávací, sportovní a volnočasové aktivity.

FOTO: Dolní Břežany rozšířily polikliniku. Zlepšují dostupnost lékařské péče

Dolní Břežany rozšířily polikliniku. Zlepšují dostupnost lékařské péče - DSCF0275webDolní Břežany rozšířily polikliniku. Zlepšují dostupnost lékařské péče - IMG_5817Dolní Břežany rozšířily polikliniku. Zlepšují dostupnost lékařské péče - DSCF0292web
Zdroj: TZ Dolní Břežany


Nepřehlédněte