Domácí DNA testování odhalilo ženě krutou pravdu o jejím původu

26.11.2022
Simona Knotková

Sady na domácí DNA testování patří k nejpopulárnějším vánočním dárkům posledních let. Ne vždy se ale můžete dozvědět příjemné věci…

„Celý můj život byl lež,“ píše osmadvacetiletá žena, která se s ostatními uživateli Reeditu podělila se svým příběhem.

Žena se díky DNA testu dozvěděla, že má minimálně 50 nevlastních sourozenců

„Před dvěma lety mi doktor řekl, že mám genetickou chorobu. Zeptala jsem se rodičů, jestli ji také mají, ale odpověděli, že ne, nebyli ani nositeli. Říkala jsem si, že se můj doktor mýlí. On ale trval na tom, že někdo z mých rodičů musí být nositel,“ začíná své vyprávění.

Na radu rodičů navštívila jiného doktora a navíc si zakoupila sadu na domácí testování DNA, aby se tak dozvěděla více o svých genech. Myslela si, že pokud nemocí netrpí žádný z jejích rodičů, nejspíš ji zdědila po jiném příbuzném. Po několika měsících se ale dozvěděla krutou pravdu – nejenom že byla jediným člověkem v rodině s onemocněním, ale navíc se její geny neshodovaly se zbylými příbuznými.

„Jsem utajený syn krále Karla,“ tvrdí muž. Chce testy DNA

„Zjistila jsem, že jsem adoptovaná. Rodiče mi řekli, že to přede mnou tajili, abych se necítila divně nebo odlišně. Chtěli mě vychovávat, jako bych byla jejich vlastní. Dokonce mě obvinili, že moc slídím,“ pokračuje.

Nyní se cítí zrazená a s lidmi, kteří jí lhali do očí celých 28 let, nechce mít už nic společného. „Moje máma není moje skutečná máma. Můj táta není můj skutečný táta. Moji sourozenci nejsou moji sourozenci. Vůbec nevím, co mám teď dělat,“ říká.

Zdroj: ReeditNepřehlédněte