Žena se díky DNA testu dozvěděla, že má minimálně 50 nevlastních sourozenců

11.11.2021
Simona Knotková

Nepříjemné překvapení čekalo na ženu, která se na sociální síti TikTok prezentuje pod přezdívkou Izzy. Díky DNA testu se nejenom dozvěděla, že nemá tolik italské kořeny, jak si myslela, ale navíc přišla na minimálně 50 nevlastních sourozenců.

Žena podstoupila v roce 2018 DNA test, který měl odhalit její předky. Na základě jeho výsledků ji později kontaktovala jiná žena, která tvrdila, že Izzy je příbuzná její dcery.

Šokující medicínské znásilnění! Ženu oplodnil její vlastní gynekolog

„Pak se mě zeptala, jestli jsem dítě z dárcovské spermie jako její dcera. To mě vyděsilo, protože já jsem taky dítě z dárcovské spermie, a ona tedy mohla být má sestra,“ říká žena ve virálním videu, které má už skoro milion zhlédnutí.

Izzy se následně spojila s nevlastní sestrou dárce. Ta jí řekla o soukromé facebookové skupině matek, které použily spermie od stejného dárce, a jejich dětí.

„Přidala jsem se na stránku a zjistila jsem, že je nás více než padesátka, dětí a sourozenců různého věku, od jednoho dárce spermií. Jsme teď paranoidní, že jednou začneme randit s někým, kdo bude naším sourozencem,“ pokračuje žena v příspěvku.

I taková zjištění může zkrátka někdy přinést populární DNA testování…

Zdroj: tiktok.com/izzyvn_98Nepřehlédněte